• 28 Ekim 2013, Pazartesi

Hüsnü hoca artık vakit tamam

Sezon başı takımı ilk seyrettiğimde, bu takım hiç hazırlık kampı görmemiş bir takıma benziyor, kim nerede ne oynayacak, nasıl oynayacak bilmiyor, diye düşünmüştüm. Tek cümle ile de takım dağınık oynuyor diye yorumlamıştım.

Tabiki takım hazırlık kampı görmüştü, hatta TSYD kupasına katılmış ve kupayı da müzesine getirmişti, ama gelin görün ki, takım gibi takım görünümünden çok uzaktı.

Haftalar geçti. İlk baştan infaz yapmayalım dedik. Hele bir haftalar geçsin, yeni kurulmuş takımdır, ilerleyen haftalarda derlenir toparlanır, tam bir takım olur diye düşündük.

Nerde?

Geride kalan haftalara bakın. Gümüşhanespor maçına çıkmadan önce sekiz hafta geride kalmıştı. Artık derlenip toparlanmışlar, ne yaptığını bilen bir takım görürüz dedik ama yine hüsran. Yine sahata birbiri ile uyumsuz, isteksiz, takım olmaktan uzak bir takım gördük. Sonuç da ortada; tek pozisyon bir gol ve kaybedilen bir üç puan daha.

Aslında dağınık olan, ne yaptığını bilmeyen sahada terlerini akıtan değil, saha kenarında el kol hareketleri ile sözde takıma yön vermeye çalışan Teknik Direktör Hüsnü Özkara’dan başkası değil. Haftalardır hep aynını yapıyor. Bir bildiği vardır diye geçiştiriyoruz. Gümüşhane maçında da aynını yaptı. Sahada top yapan, rakip eksilten iki oyuncusu Emre İşçiler ve Sadullah Erarslan’ı oyundan aldın, onların yerine Ömer ve Savaş’ı. Geldiği günden beri sahada sürekli gezinen ve takımını hep bir eksik oynamak zorunda bırakan Mümin ise yine gezinmeye devam etti.

Evet Hüsnü hoca. Artık daha fazla diretmenin faydası yok. Seninle bu iş olmuyor. Kendine biraz saygın varsa, işine biraz saygın varsa artık vakit tamamdır.  Unutma ki, gitmeyi bilmek de bir erdemdir. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
9 / 0 Sağanak yağışlı
Yarın: 13/7 Sağanak yağışlı