• 12 Mart 2018, Pazartesi

Aydın'da İYİ Parti farkı

İYİ Parti, Meral Akşener'in liderliğinde 25 Ekim 2017'de kurularak, Türk siyasi tarihine ismini yazdırdı. Partinin Aydın Kurucu İl Başkanlığı'na ise 10 Kasım'da Aydın eski Milletvekili Recep Taner atandı. Taner’in il başkanlığında İYİ Parti, Aydın'da il ve ilçe kuruluş çalışmalarını tamamladı ve dün 1. Olağan İl Kongresi'ne gitti.

Parti, bu kongreyi, kendisinden emin bir şekilde Aydın'ın en büyük salonlarından birisi olan Atatürk Spor Salonu'nda yaptı.

Aydın il genelinden gelen İYİ Partililer, salonun tribünlerini doldurdu. Partililerin kongreye ilgisi yoğun olunca salonun orta kısmına da ek olarak sandalyeler konuldu.

Evet, bu salon daha önce diğer partilerin kongrelerine de ev sahipliği yaptı. Ancak Türkiye’nin en eski partilerinin bile zaman zaman bu salonun tribünlerini güçlükle doldurduğuna şahit olduk.

Kısa süre önce kurulan İYİ Parti, böylesine büyük bir salonu doldurarak, adeta güç gösterisinde bulundu, Aydın’da rakiplerine ‘ben de varım’ dedi. İYİ Parti’nin gücüne güç katan Recep Taner ve ekibini, seçilmelerinden dolayı tebrik ediyorum. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 5 Sağanak yağışlı
Yarın: 11/2 Az bulutlu