• 6 Aralık 2017, Çarşamba

Hoş geldin Başaran

Aydınspor 1923’te 5 haftada kaybedilen 11 puan sonrasında yönetim kurulu teknik heyetle yola devam etmeme kararı aldı. Kulüpten yapılan açıklamada, karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığı vurgulandı. Sezon başında o zor şartları bilerek, yönetimle beraber taşın altına elini koyarak göreve başlayan İncedal’a camia olarak teşekkür etmeliyiz. Ayrıca basın olarak da bize karşı gösterdiği saygı ve sevgiden dolayı da teşekkür borcumuz var.

 

İncedal sonrasında takımın başına Teknik Direktör Mehmet Akif Başaran geçti. İkinci kez Aydınspor 1923’te dümene geçen deneyimli futbol adamı, 2014-2015 sezonunda görev yapmıştı. Başaran’ın takımın başına geçmesi sonrasında 11 maçlık yenilmezlik serisi yakalayan Efe, üst sıralara tırmanmayı başarmıştı. Adaylar arasından en iyi tercihin yapıldığını düşünüyorum. Hem camiayı, hem kulübü hem şehri tanıyan bir isim Başaran. Görevinde başarılar.

 

Bu sezon başladığında İncedal ile birlikte konulan hedef, takımın sağlam bir şekilde ligde mücadele etmesiydi. Yani öncelik ligde kalmaktı. Şimdi Başaran ile bu hedefin ne yönde değişeceği kritik bir konu. Bu şehir yıllardır sabretti. Artık başarının gelmesini bekliyor. Ama bir yandan da futbolun gerçekleri ortada. Umarım güneşli günler bizi bekler. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Parçalı bulutlu
Yarın: 8/1 Aralıklı gökgürültülü yağış