• 17 Ocak 2018, Çarşamba

Siyah-Beyaz gece

Aydınspor 1923’te, geçtiğimiz Cuma akşamı Dayanışma Gecesi düzenlendi. Anemon Otel’de düzenlenen geceyle ilgili haberlerde birçok detaya yer verildi. Maddi sıkıntılar yaşayan takım için güzel bir organizasyon olmasının yanında, futbolun birleştiriciliği de göz önüne serildi.

 

Kurulduğu günden bu yana böyle organizasyonları çok fazla yaşamayan bir camia için elbette güzel bir akşamdı. Otelin kapısından itibaren başlayan Siyah-Beyaz hava, salona kadar alıp götürdü davetlileri. Kurumsal kimlik kazanmak adına gerçekten güzel bir gece düzenlenmiş. Tabi ki davete icabet edenlere de ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Protokol masası, Aydın’ın özlediği fotoğraf karelerini verdi basına.

 

AK Parti Milletvekilleri Mehmet Erdem ve Mustafa Savaş’ın yanı sıra MHP’li Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın da protokol masasında yer aldı. Ayrıca Aydın’da yaptığı çalışmalarla dikkat çeken TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken de geceye katılanlar arasında yer aldı. Farklı siyasi görüşlerden ve iş dünyasından isimlerin katıldığı gecede Ege’nin sevilen seslerinden Tolga Çandar sahne aldı.

 

Çandar’ın söylediği Harmandalı’ya, vekiller ve Ülken zeybek oynayarak katıldı. Bu birlikteliğin kulübün geleceğinde de sürmesi en büyük beklenti. Bu takım ancak adını taşıdığı ve temsil ettiği şehrin desteğiyle bir yerlere gelecek. Güzel mesajlar verilen geceden sonra ne gibi gelişmeler olacağı merak ediliyor. Ancak, camianın bütünleşmesi adına organizasyon bir alkışı hak ediyor. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Parçalı bulutlu
Yarın: 8/1 Aralıklı gökgürültülü yağış