• 20 Aralık 2017, Çarşamba

Kritik galibiyet

Aydınspor 1923’te sıkıntılı bir süreç sonrası başlanan ligde ilk yarı perdesi kapandı. Yeni Teknik Direktörü Mehmet Akif Başaran’ın yönetiminde Tekirdağspor’u yenen Efe, maçı kazanarak önemli bir kazanç elde etti. Devreye düşme potasından bir nebze olsun uzakta girmek takımın kamptaki havası için önemliydi.

 

İlk yarı sonrası geldik devre arasına. İlk yarı sezonda gördük ki eldeki kadro bu ligi götürmek için yeterli değil. Başaran’ın da açıklamalarından takviye ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Ancak yine transfer yasağı sorunu var. Yaz döneminde aşılan sorun devre arasında da çözülür mü? Şu an için herkes bunun umudunu taşıyor. Takımdan ilk yarı bitmeden ayrılan oyuncuların olması takviyelerin geleceğini işaret ediyor.

 

İlk yarıda alternatifsiz bir kadro ile mücadele eden Siyah-Beyazlı kulüpte, yapılması beklenen takviyelerle kadro genişliği sağlanmalı. Her maçın kendi içinde olan taktiğine uygun ilk 11 için bu olmazsa olmaz. Ayrıca maçlarda gördük ki hamle oyuncusu konusunda da sıkıntılar yaşandı. Yönetim kurulu yaz döneminde olduğu gibi yine transferi açmak için uğraş veriyor. İnşallah bu konu çözülür ve ikinci yarıda farklı hedefleri konuşuruz. Antalya’da yapılacak devre arası kampı, ikinci yarının temelini oluşturacak.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
10 / 0 Az bulutlu
Yarın: 13/7 Aralıklı gökgürültülü yağış