• 14 Haziran 2017, Çarşamba

Geri dönenler..!

Geçen hafta yazdığım “Var mı bu çığlığı duyan!” başlıklı köşe yazım ile ilgili olarak hafta içinde baya bir telefon görüşmesi yaptım.

İlk olarak Aydın’ın 7 milletvekili de “geri dönüş” yaparak sosyal medya da boy boy fotoğraf paylaşmak yerine bundan sonra Aydın’da kaldıkları her dakika esnafı ziyaret edeceklerini, dertlerine ortak olacaklarını ve sorunların çözülmesi için gece gündüz çalışacaklarının sözünü verdiler.

Milletvekillerinin geri dönmelerinin sevincini yaşarken, kim arasa beğenirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu. Ben şok..! Ben iptal..!

Kendisi de köşe yazım ile ilgili olarak gerekli girişimleri yapacağını, özellikle “Katı Atık” bedeli noktasında girişimlerde bulunacağını ifade etti.

Nasıl sevinçliyim nasıl mutluyum anlatamam.

Tam böyle içim içime sığmazken, bu kez de Efeler Belediye Başkanı Sayın Mesut Özakcan, aramasın mı?

Kendi kendime dedim ki acaba rüya falan mı görüyorum.

Neyse Mesut Başkanda köşe yazısında kendi üstüne düşen ne varsa yapacağının sözünü verirken, ben sevinçten adeta uçar gibiyim..!

Demek isterdim lakin diyemiyorum.

Ne milletvekilleri, ne de belediye başkanları geri dönüş yaptı.

Ama en az onlar kadar yoğun olan ve onlardan daha çok çalışan, Aydın için gecesini gündüzüne katan, gerek Aydın’da gerekse Ankara’da Çıldır Havaalanın açılması için adeta kendisi parçalayan Aydın Ticaret Odası Başkanı Sayın Hakan Ülken geri dönüş yaptı.

Öncelikle kendisine çok teşekkür ederim.

Uzun bir süre konuştuk kendisiyle.

Kendilerine bağlı hemen hemen her üye ile görüştüklerini, onların sorunlarını dinleyerek çözüm mekanizmalarına ilettiklerini anlattı sayın başkan. Bunu çok iyi yaptığını da biliyorum aslında.

Ankara’daki TOBB görevinde kurduğu temaslarla tek derdinin Aydın oluğunu defalarca ispatlamıştı Sayın Ülken.

Ne diyelim; Aydın için gece gündüz demeden çalışan, yeri gelip ailesiyle vakit geçirmek yerine Aydın’ın sorunlarıyla vakit geçiren, Aydın’ın daha yaşanılabilir bir kent olması için her şeyi yapan insanlarla karşılaştırsın Mevla bizi.

Kalın sağlıcakla…

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
13 / 7 Açık
Yarın: 15/7 Çok bulutlu