Aydın'da Elektrik Kesintisi Uyarısı

Aydın'da 21 Kasım 2023 Salı günü yaşanacak olan elektrik kesintisi, bölge sakinlerini etkileyecek önemli bir gelişme olarak gündeme geldi. İlgili kurumlar tarafından yapılan duyurulara göre, belirli ilçelerde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Kesintiden Etkilenecek İlçeler ve Önlemler

Aydın'ın birçok ilçesinde gerçekleştirilecek olan kesintiler, günlük yaşamı ve işlerin yürütülmesini doğrudan etkileyecek. Kesinti öncesi ve sırasında alınması gereken önlemler hakkında bilgilendirme yapılırken, vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli tedbirlerin alınması tavsiye ediliyor.

Elektrik Kesintisi Takvimi ve Alternatif Tedbirler

Elektrik kesintisinin gerçekleşeceği saatler ve ilçelerin tam listesi, yetkili kurumların internet sitelerinde ve ilan panolarında yayınlanacak. Kesinti sırasında yaşanabilecek olası aksiliklere karşı jeneratörlerin ve yedek enerji kaynaklarının devreye alınması, elektronik cihazların korunması için gerekli uyarılar yapılacak. Kesinti süresince acil durumlar için alternatif iletişim yöntemleri ve aydınlatma araçları hazır bulundurulması öneriliyor. (Haber Merkezi)

aydin-elektrik-kesintisi.png

aydin-elektrik-kesintisi-001.png

aydin-elektrik-kesintisi-002.png

aydin-elektrik-kesintisi-003.png

aydin-elektrik-kesintisi-004.png

aydin-elektrik-kesintisi-005.png

Kaynak: Haber Merkezi