AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde partililer bir araya geldi. İl Başkanı Gökhan Ökten'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, eski milletvekilleri Bekir Kuvvet Erim, Ahmet Ertürk, Semiha Öyüş, il yöneticileri, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı. 
Gündeme yönelik değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajları ön plana çıktı. 

Whatsapp Image 2024 06 15 At 21.55.57

"GAZZE'DEKİ DRAMI UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL"
İl Başkanı Gökhan Ökten, "23'üncü yılımızda sizlerle bir araya gelmek, sizlerle bu sevinci paylaşmak hepimizi çok mutlu etti. AK Parti, Türkiye'nin değil, dünyanın en büyük sivil toplumu olmuş bir partidir. Sizlerle dava arkadaşı olmaktan, birlikte yol almaktan çok çok mutluyuz. İyi ki varsınız. Kurban Bayramı'na rabbim kavuşturdu. İnşallah nicelerine kavuşuruz. Tabii sizlerle bu mutluluğu paylaşırken Gazze'de, Filistin'de katliama maruz kalan, şehit olan, insanlık dramı dediğimiz ama neredeyse tüm dünyanın seyirci kaldığı o dramı yaşayan kardeşlerimizi unutmak mümkün değil. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Bu acılarınen kısa zamanda son bulmaını diliyoruz." dedi.

Whatsapp Image 2024 06 15 At 21.55.58 (1)

"55 BİN TON YARDIM YAPILDI"
Milletvekili Ömer Özmen konuşmasında ülkenin geleceğine yönelik önemli çalışmalar yapıldığını belirterek ortak akıl vurgusu yaptı. Gazze'deki zulme değinen Özmen, "Zalimin karşısında hakkı nasıl haykırdığını, dünyanın 5'ten üyük olduğunu tekrar tekrar hepsinin yüzüne söyledi. Yapılması gerekenlerle ilgili destek istedi. Gazze'ye bugüne kadar 55 bin ton yardım sağlayan tek devlet biziz. Allah destek olanlardan razı olsun. 37 bini aşkın kardeşimizin maalesef soykırıma uğratıldığı dönemde Türkiye'den başka kimsenin sesi çıkmadı." ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 06 15 At 21.55.57 (1)

Müftü Güneş yatılı Kur'an kursunu ziyaret etti Müftü Güneş yatılı Kur'an kursunu ziyaret etti

"ÖNEMLİ KARARLAR ALINDI"
Daha sonra partililere seslenen Milletvekili Seda Sarıbaş da, AK Parti'nin Kızılcahamam kampına değinerek önemli kararlar alındığının altını çizdi. Gazze'deki zulme sessiz kalmayan Sarıbaş, bayramın mazlum coğrafyada yaşayanların kurtuluşuna vesile olmasını temenni etti.

Whatsapp Image 2024 06 15 At 21.55.56

ŞEHİR HASTANESİ VE OTOYOLUN AÇILIŞ TARİHİ BELLİ OLDU
Milletvekili Mustafa Savaş ise "Seçimsiz geçen 4 yıllık dönemde milletimize hizmet etmek adına eser ve hizmet siyasetimize devam etmek adına hep birlikte var gücümüzle çalışacağız. Aydın'da  yapımı devam eden yatırımların takipçisi olacağız. Yakın zamanda Ağustos ya da Eylül ayında otoyolu açacağız. Şehir Hastanesi'ni bu yılın sonunda ya da Ocak ayında açacağız. Söke ve Karpuzlu hükümet konağı yatırımlarımız, sulama, tarım, eğitimle ilgili yatırımlarımız devam ediyor. İlimizin daha fazla üretmesi, gelişen Türkiye'den daha fazla pay alabilmesi için el birliğiyle çalışmaya hazırız." şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından partililer birbirleriyle tokalaşarak bayramlaştı.

Whatsapp Image 2024 06 15 At 21.55.58 (2)

Muhabir: Mine Eren