Bozdoğanlı başkanlar bu kez de kesintiler için karşı karşıya geldi Bozdoğanlı başkanlar bu kez de kesintiler için karşı karşıya geldi

Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, AK Parti Söke İlçe Teşkilatı’nda 2013-2014 yıllarında Gençlik Kolları Başkanı, 2014 ve 2018 yıllarında da ayrı ayrı iki dönem SKM Başkanı olarak görev alan İş İnsanı Hüseyin Kaya, partisinden istifa etti. Kaya, istifasına ilişkin yaptığı açıklamada, ekonomideki yanlış uygulamalarla parti içinde menfaatini ön planda tutan kişilerin farklı görevlere getirilmesini gerekçe gösterdi. 

Ak Parti Aydin Bu Istifayi Konusuyor Ak Parti Aydinda Tepki Istifasi 483262 3Bf0A872Ec15A7Baeb37C2Cbe34B1A24

AK PARTİ İLE HERHANGİ BİR BAĞIM KALMAMIŞTIR” 

Kaya istifayla ilgili kamuoyuna yaptığı açıklamada, “Tarım politikasında ve e"konomide defalarca gerek CİMER’den gerekse sözlü ve mail yoluyla AK Parti Genel Merkezi’ni uyarmamıza rağmen yıllardır düzelmeyen yanlış uygulamalar, çiftçinin, esnafın yanında olunmaması, herhangi bir destek verilmemesi, halkın yalnızlığa terk edilmesi yüzünden ayrıca düzeleceğine karşı inancım kalmadığı için ve parti içinde liyakatsiz, yetersiz, menfi çıkarlarını önde tutan kişilerin il ve ilce başkanlıklarına, yönetimlere, meclislere getirilmesi dolayısıyla, çıkarsız ve menfaatsiz  birlikte koştuğum, yıllarımı verdiğim AK Parti üyeliğimden ayrılmış bulunmaktayım. AK Parti ile herhangi bir bağım kalmamıştır. Kamuoyuna duyurulur” ifadelerine yer verdi. 
 

Muhabir: Murat Tan