Ökten Aydın’daki CHP’li belediyeleri eleştirdi Ökten Aydın’daki CHP’li belediyeleri eleştirdi

Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından yerel seçimlerde alınan sonuçlarla birlikte yeni dönemdeki yol haritasının görüşülmesi amacıyla Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yapılması kararlaştırıldı. Aydın İl Kültür Merkezi’nde yarın saat 20:00’de başlayacak olarak toplantıyla ilgili olarak AK Parti Aydın İl Başkanlığı’ndan yapılan duyuruda, tüm teşkilat üyeleri ve vatandaşlar da davet edildi. Toplantının ana gündem maddeleri arasında, yerel seçim sonuçlarının analiz edilmesi, gelecek dönem için stratejik planlamaların yapılması ve parti içinde birlik beraberliğin pekiştirilmesine dönük atılması gereken adımların yer alacağı öğrenildi. 


VATANDAŞLARIN GÖRÜŞLERİ DE ALINACAK
Toplantıya, mevcut il ve ilçe başkanlarının yanı sıra, AK Parti Aydın milletvekilleri, parti kademelerinde önceki dönemlerde milletvekilliği de dahil olmak üzere çeşitli görevlerde bulunmuş önemli isimler katılacak. Geniş katılımlı toplantıda, partinin tüm kademelerinde görev yapmış tecrübeli isimlerin görüş ve önerileri de dinlenilerek ortak akılla hareket etmenin önemine vurgu yapılacak. Toplantıda ayrıca vatandaşların da görüş ve önerilerinin alınması beklenirken, partinin halka daha yakın ve taleplere duyarlı bir politika izlemesinin gerekliliğine de dikkat çekilecek.  

Yeni dönemde hayata geçirilecek projelerle birlikte halkın beklentileri ve parti içi organizasyonel yapının güçlendirilmesi kapsamında da önemli kararların alınması öngörülen toplantıda yerel düzeydeki dinamikler gözden geçirilerek yeni dönemde izlenecek politikalar da tüm yönleriyle ele alınacak.

Muhabir: Murat Tan