Akbük garajında S.S. 27 nolu Söke-Akyeniköy-Akbük Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin (Akbük Birlik) Olağan Genel Kurulu toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda, sunulan gündem maddeleri oy birliği ile kabul edilirken, kooperatif başkan seçimi gerçekleşti. Gerçekleşen seçim sonucunda üyelerin de desteği ile Barış Şam, dördüncü dönem başkanı olarak seçildi. Başkan Şam, tüm üyelere vermiş oldukları destekten ve hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Didim Kaymakamı Kuruca’dan 15 Temmuz mesajı Didim Kaymakamı Kuruca’dan 15 Temmuz mesajı

Akbuk Birlik Sam Ile Devam Dedi Internet Gazete Ebru Gormez 483470 0D9Ef52A4A76Bda728944A678Adb1024

“39 ARAÇLA HİZMET SUNUYORUZ”
Akbük Birlik Başkanı Barış Şam, aynı anda Söke, Didim, Bozbük ve TOKİ hattında hizmet verdiklerini belirterek, “1986 yılında kurulan Akbük Birlik kooperatifimiz, Ege’nin önemli turizm merkezlerinden Didim’in Akbük Mahallesi’nde 38 yıldır hizmet veriyor. Akbük-Söke, Akbük-Didim, Akbük-Bozbük ve Didim-TOKİ seferlerimizi, güvenli ve dakik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Huzur ve konforu ön planda tutarak 39 araçla hizmet sunmaktayız” dedi. 

Başkan Şam, “Her 20 dakikada bir Akbük’ten hareket eden araçlarımız Fevzipaşa, Denizköy ve Uslu güzergahını takip ederek Didim'e ulaşıyor. Güzergahlardaki seyahat süremiz Didim'e en fazla 45 dakika, Söke'ye ise bir saattir. Tüm misafirlerimiz bizlere 0256 856 41 81 numaralı telefondan ulaşabilirler” ifadesini kullandı.

Muhabir: Ebru Görmez