(ŞERMİN ÇOLAK) Cumhur İttifakı Ovaeymir Seçim Ofisinin açılışında konuşan Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, Ovaeymir’i Aydın’ın en güzel mahallesi yapacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı Ovaeymir Seçim Ofisinin açılışı AK Partili ve MHP’li ittifak ortaklarının katılımıyla gerçekleşti. Yollardaki çalışmaların dikkat çektiği Ovaeymir’den oy isteyen Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, seçimi kazandıkları takdirde birçok çalışma yapacaklarına dair söz verdi.

Aydın’ın genelini araştırdıklarında Ovaeymir Mahallesine hiç yatırım yapılmadığını gözlemlediğini belirten Ümmet Akın, “Ne sosyal tesis, ne imar alanları buraya hiçbir değer verilmediğini gördüm. Çok üzüldüm. Kanalizasyonda birçok çocuğumuz rahmetli oldu. Bunları aşacağız. Sosyal tesisler, yüzme havuzu, spor kompleksleri ile burası neden daha güzel hale gelmesin. Hak etmiyor mu bunu Ovaeymirimiz. Aydın’ın en güzel mahallesi olacak. Muhtarlarımızla, meclis üyelerimizle bunun için çalışacağımıza söz veriyorum” diye konuştu.

Akın, mahallede farklı partililerin de oturduğunu hatırlatarak bu durumun Aydın’ın zenginliği olduğunu söyledi. Akın, herkesin belediye başkanı olacağına söz vererek kapıları olmayan Belediye Başkanlığı yapacağını belirtti. MHP’li Akın, kanalizasyon, içme suyu, üst yapı sorunlarını çözeceklerine de söz verdi. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek, Cumhur İttifakı Ovaeymir Seçim Ofisinin açılışı yapıldı.

Açılışa, Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın, AK Parti Efeler Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamid Burak Aykut ve birçok partili katıldı.

aydinin-en-guzel-mahallesi-olacak-95445-3ba9fd6fc823a609ff3c92ad0e2e1213.jpgaydinin-en-guzel-mahallesi-olacak-95445-39d1d6a287e1c5fd0833c780ada3e04b.jpgaydinin-en-guzel-mahallesi-olacak-95445-90468a5de090448ea30de579f910d3d7.jpg


Kaynak: ŞERMİN ÇOLAK