AK Parti ve MHP Kadın Kollarından oluşan grupla pazar esnafının sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Akın; “Germencik AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak bu davaya inandık. Büyüklerimiz Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ülkemizin bekası için bu yola çıktık. Derdimiz sadece belediye başkanlığı değil ülkemizin bekası ve bunun için hep birlikte çalışarak tüm sorunlara çözüm bularak, engellenen hizmetleri gerçekleştireceğiz” dedi.
ÇİFTÇİ ÜRETİNCE HAREKET BAŞLAR
Ziyaret sırasında pazarcı esnafının her zaman yanında olduğunu ve üreticileri destekleyerek gelir düzeylerini yükselteceklerini ifade eden Akın; “Çiftçi üretince hareket başlar. Çiftçimizle birlikte esnaf da kazanır. Belediye başkanı olduğumda kırsal kalkınma kooperatifleri ile bilinçli tarım, bilinçli hayvancılık, bilinçli çiftçi yaratacağız. Bunu başarabilirsek çiftçimizle birlikte herkes kazanır, ekonomik anlamda da herkes rahatlar” dedi.
44 PROJEMİZ VAR
Cumhur İttifakı Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın, hizmetlerin Büyükşehir tarafından engellendiğini hatırlatarak; “Geçtiğimiz 5 yıl bizim için kayıp bir dönem çünkü 5 yıllık süreçte Büyükşehir belediyesi tarafından bazı ilçe belediyelerin gelirleri kısıtlandı. Biz gelirler çerçevesinde hareket kabiliyetimizi en iyi şekilde yaptığımıza inanıyorum. Germencik bu 5 yıllık süreçte yaptığı hizmetlerle 20 yıllık hizmetlerin temelini atmış oldu. Bu önümüzdeki süreçte de biz yüzde 99 kazanacağız ama bu bizi rehavete değil, daha çok çalışmaya ve daha çok halkımıza dokunmaya teşvik ediyor. Önümüzdeki 5 yıllık dönemde de halkımızın gücüyle, Cumhur İttifakının gücüyle, Germencik’i şaha kaldıracak projelerimiz var. Şu an için 44 tane projemiz var. Bu projelerimizi önümüzdeki günlerde seçim irtibat bürolarımızın açılışında da açıklayacağız. Derdimiz Germencik, sevdamız Germencik, siyasetimiz de hizmet siyaseti” dedi.
“KÜLTÜR TURİZMİ DÜZENLEYECEĞİZ”
Vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılaşan Akın’a, Germencikli kadınlar ‘yaşanabilir bir Germencik için’ tam destek verdiklerini belirttiler. Germencikli kadınlara desteklerine teşekkür eden Akın; “Germencik’te yaşayan kadınlarımız için güzel projelerimiz var. Sizler için kültür turizmleri, geziler düzenleyeceğiz.Kadınlarımız, annelerimiz her şeyin en güzellerine layık. Kadınlarımız mutluysa orada her şey yolunda demektir. Unutmamalıyız ki başarılı erkeğin arkasında her zaman bir kadın vardır. Ben de eşime sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum her zaman desteklerini esirgemedi” dedi.

akin-siyasetimiz-hizmet-siyaseti-89854-2cc954f584d59fecad76864c2ab3caa6.jpgakin-siyasetimiz-hizmet-siyaseti-89854-90a2eac9408d5d4a2c21b59322bfd3db.jpgakin-siyasetimiz-hizmet-siyaseti-89854-02283f588debef55445588ad527cd433.jpg


Kaynak: HABER MERKEZİ