Arslan, kentin ticaretine katkı sağlıyor

Arslan, kentin ticaretine katkı sağlıyor

Nazilli’de Sanayi sitesi Kooperatif Başkanı ve Aynı Zamanda Ticaret Odası Başkanı olan Nuri Arslan Aydınlı siyasetçilerden tam not aldı.

A+A-

AYŞE AKTAŞ- AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş ve Bekir Kuvvet Erim, Arslan’ın yaptığı hizmetler konusunda başarılı olduğunu söylerken, Eski Milletvekili ve Ticaret odası başkanı Ali Gültekin Kılınç ve Tacettin Pirinç ise Arslan’ın üyelerinin menfaatlerini koruma yönünde haklı mücadele ettiğini söylediler.
“ÜYELERİ İÇİN HAKLI MÜCADELE EDİYOR”
Önceki Dönemlerde Nazilli Ticaret odası başkanı olan ve aynı zamanda Ak Parti Milletvekili görevi yapan Ali Gültekin Kılınç Arslan hakkında yaptığı açıklamada Arslan’ın Bu görevini başarılı bir şekilde sürdürdüğünü belirterek; "Nuri başkan bence başarılı, Ticaret Odasına yıllarca mücadele etti, Yeni bir bina kazandırdı, üyelerinin  menfaatlerini koruma açısından haklı mücadelesini yapıyor, bu manada yapabilecekleri yasalarla ve yönetmeliklerle belirli bunlar da bugüne kadar yaptıklarından bir şikayet duymadım. Odamızın Ankara’daki temsili konusunda da  üst düzeyde temsil ediyor bana göre başarılı bir başkan.” diye konuştu.

“YENİ OLUŞUM NEDEN HAREKETE GEÇTİ, BİR FİKRİM YOK”
Nazilli AK Parti ilçe başkanlığı görevi yapan ve önceki dönemlerde Nazilli Ticaret Odası Başkanı Olan Tacettin Pirinç ise Nazilli’ye katkısı olan herkese teşekkür ettiğini belirterek, memleket için yapılan tüm hizmetlerin yanında olduğunu açıklayarak; ”Hizmet eden herkese teşekkür ederiz. Önemli olan Nazilli’ye katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz, hizmet yönünden memleket için yapılan her şeyi kim yaparsa yapsın hangi partiden olursa olsun desteklerim, ama yeni oluşum neden yola çıktılar, ne yapar bir harekete geçtiler ama bir fikrim yok.” ifadelerini kullandı.
“HİZMET KONUSUNDA BAŞARILI”
AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş,  Arslan’ın, önemli bir sivil toplum kuruluşunun başında görev yapan önemli bir temsilci olduğunu söyleyerek; ”Sevdiğimiz bir arkadaşımız, Ankara’ya gelip taleplerini ilettiğinde bir Aydın milletvekili olarak elimizden geleni yapıyoruz. Böylesine önemli bir sivil toplum kuruluşunun önemli bir temsilcisi sevdiğimiz bir isim bu konularda kendisine destek olmak da boynumuzun borcu, diyaloglarında gayet  iyi, yaptığı hizmetler konusunda da başarılı, bunun değerlendirmesini en iyi ilçedeki ticaret adamları ve üyeleri yapacaktır. Kendisiyle karşılıklı görüşmelerimiz oldu, bir çok kez bizleri davet etti, toplantılarına katıldık, gayet iyi çalışkan biri, Nazilli’nin sorunlarını bize aktardığında sayın Milletvekilimiz Kuvvet Erim Beyle de elimizden geldiğini yapıyoruz. O bizim başkanımız onu seçenler ilçenin üzerimize istihdamına katkı sağlayan insanlar bize oy veren vermeyen herkesin taleplerini dinlemek ve yerine getirmek gibi bir yükümlülüğümüz var.” diye konuştu.
”VİZYON SAHİBİ BAŞARILI BİR YÖNETİCİ”
Nuri Arslan’ın vizyon sahibi ve başarılı bir yönetici olduğuna dikkat çeken Ak Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet erim ise yaptığı değerlendirmede, ”Kendisi başarılı bir başkan Nazilli Ticaretine katkı sunmak için elinden gelen çabayı gösteriyor bu anlamda onu  başarılı buluyorum. Siyasetçi olarak da bizlerden talepleri oldu biz de bu talepleri yerine getirmek için uğraşıyoruz, mesela bizden istediği iki önemli konu vardı bunlardan biri Sanayi sitesinde 5.noterin gelmesiydi bu konuda çalışmalarımızı tamamladık, yakın zamanda sanayi sitesinde 5.noter hizmete açılacak. Bu sayede oradaki esnaflarımızın biraz da işleri kolaylaşmış olacak. İkinci bir talebi ise Sanayi içerisine Halk bankası ATM sinin konulmasıydı, bununla ilgili de muhatap olan bankanın genel müdürlüğü ile iletişime geçtik, yakın zamanda ATM makinesi de sanayi esnafının hizmetine girecek.” dedi.


 


Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.