ATB 2022'nin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi

ATB 2022'nin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi

Aydın Ticaret Borsası’nda 2022’nin ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. 

A+A-

Aydın Ticaret Borsası (ATB) Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Bahri Erdel başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ile yönetim kurulu ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Aydın Ticaret Borsası’nın 2021 yılında gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda 2022 yılına ilişkin çalışmalar ve projeler hakkında istişarelerde bulunuldu. 

Yılın ilk olağan meclis toplantısının açış konuşmalarını gerçekleştiren ATB  Meclis Başkanı Bahri Erdel, ATB olarak 2021 yılında Aydın ekonomisinin kalkınması ve projelerin hayata geçmesi adına özverili bir çalışma sergilediklerini belirtti. 
Aydın ile bütünleşen tarımsal ürünlerin ulusal ve uluslararası düzeyde markalaşması adına coğrafi işaret çalışmalarına önem verildiğini ve ATB coğrafi işaretli ürün sayısının 5’e yükseldiğini belirten Erdel, 2022 yılı içinde de Aydın’ın tarımsal ürünlerinin marka değerinin artması adına kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini belirtti. 

 

“ATB ÜZERİNE DÜŞEN SORUMLULUĞU YERİNE GETİRDİ”
ATB Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın ve Türkiye’de tarımsal üretimin ve ticaretinin sürdürülebilirliği açısından ATB'nin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini ifade ederek Aydın ve Türkiye ekonomisinin kalkınması adına faaliyetlerini sürdüreceklerini belirtti. Çondur, Aydın’ın yatırım cazibesinin artırılması ve istihdamın sağlanması amacıyla paydaşlarla işbirliği içerisinde olmaya ve faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceklerini söyledi. ATB'nin yenilikçi hizmet anlayışı ile kısa ve uzun vadeli hedeflerinin gerçeklemesi adına meclis üyeleri ile birlikte çalışmalarına devam edeceklerini belirten Çondur, 2022 yılının Aydın ve Türkiye için hayırlı olmasını diledi.
Toplantıya katılım sağlayan meclis üyeleri, sektörleriyle ilgili yaşanan gelişmeleri paylaşarak görüş ve önerilerini dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.