(MURAT TAN) Aydınlı Ülkücü Sanatçı Yıldırım Yıldızdoğan, geçtiğimiz gün yaklaşık 2 aydır kapalı olan Aydın Ülkü Ocakları’nı açmak ve yeni il başkanına görevi tevdi etmek için Aydın’a gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’e ‘Kördüğüm’ adlı albümünü hediye etti.

Aydınlı Ülkücü Sanatçı Yıldırım Yıldızddoğan, yaklaşık 1 ay önce piyasaya çıkan ve 15 eserden oluşan ‘Kördüğüm’ adlı albümünün CD’sini, MHP Aydın İl Başkanlığı’na ziyarette bulunan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’e hediye etti. Özel olarak CD’ye çekilen albüm hediyesinden ötürü Yıldızdoğan’a teşekkür eden Ateş, çalışmalarında başarılar diledi.

“GENEL BAŞKANIMIZIN YOLU YOLUMUZDUR”

15 yıl aradan sonra çıkardığı ‘Kördüğüm’ adlı albümünü hediye ettiği Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ateş, albüm hediyesinden ötürü Yıldızdoğan’a teşekkür ederken, “Sizi eskiden beri takip ediyor ve son çıkardığınız albüme ulaşmaya çalışıyordum. Bu güzel ve anlamlı hediyeniz için çok teşekkür ederim” dedi. Ateş’e verdiği albüm hediyesiyle ilgili açıklama yapan Yıldızdoğan, “Davasına Kördüğüm gibi bağlı genel başkanıma kördüğüm albümümü hediye etme fırsatı buldum. kendisine görevinde başarılar diledim. Genel Başkanımızın yolu yolumuzdur. Bu davaya son nefesimize kadar kördüğüm gibi bağlıyız” diye konuştu.


Kaynak: MURAT TAN