Aydem ve DenizBank’tan çiftçiler için işbirliği

Aydem ve DenizBank’tan çiftçiler için işbirliği

Tarım sektöründe %44 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank ile Aydın, Denizli ve Muğla illerinde görevli elektrik tedarik şirketi olarak hizmet sunan Aydem önemli bir iş birliğine imza attı.

A+A-

HABER MERKEZİ- Tarım sektöründe %44 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank ile Aydın, Denizli ve Muğla illerinde görevli elektrik tedarik şirketi olarak hizmet sunan Aydem önemli bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda çiftçiler, Üretici Kartları ile Aydem Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapacakları ödemelerde 3 ay vade ve 0 faiz avantajı elde edebiliyor, otomatik ödeme talimatı verebiliyor ve faturalarını hasat dönemine erteleyebiliyorlar.

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan DenizBank ve Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin hayata geçirdiği işbirliği kapsamında, çiftçiler Aydem Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden (MİM) Üretici POS aracılığıyla yapacakları ödemelerde 1 Ağustos’tan itibaren 3 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ediyorlar.

Üretici Kart kullanıcıları, fatura ödemelerini hasat dönemine erteleyip özel faiz oranlarından faydalanırken, Aydem ve DenizBank işbirliği aynı zamanda, otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Gediz müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile de kolaylık sunuyor.

“ÜRETİCİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
DenizBank Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, yapılan işbirliği hakkında fikirlerini şöyle belirtti:
 “DenizBank olarak Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek ve tarımsal üretimde verimliliği artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve tarım kredilerimizle sektöre sunulan hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Tarıma yaptığımız büyük yatırımlar ve üreticimize tanıdığımız önemli avantajlarla, özel sektör bankaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Aydem işbirliğimiz ile de üreticilerimize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi çalışmalarımız, önümüzdeki dönemde de artarak devam edecek.”

“BU İŞBİRLİĞİ TARIMSAL SULAMA MÜŞTERİLERİMİZİN YARALARINA DERMAN OLACAKTIR”
Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Direktörü Mustafa Demir konu ile ilgili şöyle konuştu: 
DenizBank ile 2014 yılında ilkini hayata geçirdiğimiz müşteri odaklı kampanyalarımıza yenilerini ekleyerek sektörümüz için önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Söz konusu işbirliği kapsamında Üretici Kart sahibi çiftçiler, elektrik fatura ödemelerini 3 ay faizsiz ertelemeyle yapabilecekler. Böylece hasat sonuna veya daha da sonrasına kadar elektrik faturaları için ödeme yapmayacaklar, gecikme faizi ödemeyecekler ve enerji borçları nedeni ile kesinti riski yaşamayacaklar”.

Demir sözlerini şu şekilde sürdürdü: 
“Bu kampanyanın çok çeşitli faydalar sağlayacağı ve özellikle tarımsal sulama müşterilerimizin yaralarına derman olacağına inanıyorum. Bölgemizde yaygın olarak sulu tarım çalışmaları yapılıyor ve bu suyu tarlaya ulaştırana kadar harcanan enerji, çiftçi maliyetini artıran bir unsur oluyor. Bizler de çiftçilerimizin zor günlerinde onlara destek olmak amacıyla elektrik fatura ödemelerinde kolaylık sağlayacak kampanyamızı yenileyerek sürdürüyoruz. Tüm Aydem Müşteri İlişkileri Merkezlerine POS cihazlarının kurulumu yapılmıştır ve Üretici Kart sahipleri elektrik fatura ödemelerini kolayca yapabilmektedir.”

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.