Didim ilçesinde, 2'nci kattaki evinin balkondan birinin yardımıyla inerek evden kaçan 17 yaşındaki Selin Dolmacı, 8 gün sonra bir evde bulundu.

Günay ve Meral Dolmacı çiftinin kızları Selin Dolmacı, 8 Şubat Cuma günü saat 04.00 sıralarında, ailesi uyuduktan sonra 2'nci kattaki evin balkonundan kaçtı.
Binanın güvenlik kamerası görüntülerine göre Selin Dolmacı, ip yardımıyla aşağı indi. Burada kendisini bekleyen kapüşonlu bir erkekle birlikte binanın önünden uzaklaştı. Sabah kızını odasında göremeyen anne Meral Dolmacı, cep telefonundan da çocuğunu aradı ancak ulaşamadı. Gidebileceği her yere bakan baba ve annesi, kızını bulamayınca durumu polis ve jandarmaya bildirdi.
7 GÜN SONRA BULUNDU
Selin Dolmacı’yı her yerde arayan anne Meral ve baba Günay Dolmacı’ya sevindirici haberi polis verdi. Didim’de bir evde arkadaşlarıyla birlikte olduğunun bilgisine ulaşan polis öğlen saatlerinde eve operasyon düzenledi. Selin Dolmacı ile birlikte 3 erkek arkadaşı polis tarafından gözaltına alınarak emniyete götürülerek ifadesi alındı. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

İMZA : BURHAN CEYHAN

Kaynak: Haber Merkezi