İŞKUR’un resmi internet sitesinde yer alan ilana göre, AKN Turizm Akaryakıt Taşımacılık İnşaat Gıda Tarım ve Hayvancılık Sanayi Tic. Ltd. Şti, 56 personeli istihdam edeceğini açıkladı. İlana göre, 1 antrenör, 1 halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri elemanı, 1 büro yönetimi ve sekreterlik elemanı, 3 büro yönetimi elemanı, 5 şoför-yük taşıma elemanı, 20 garson (servis elemanı), 25 temizlik personeli alınacak. Alınacak personellerin daimi olarak istihdam edileceği belirtilirken son başvuru tarihi ise 6 Temmuz olarak bildirildi. Başvuru adresi Germencik Belediyesi’nin resmi internet sitesi olarak aktarıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Aydın'da coşkuyla kutlandı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Aydın'da coşkuyla kutlandı

ARANAN ŞARTLAR NELER? 

Başvuruda bulunacak adaylarda, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az iki yıl tecilli olmak, antrenör için beden eğitimi ve spor yüksek okulu mezunu veya antrenörlük belgesine sahip olmak, büro yönetimi ve sekreterlik için en az lise mezunu olmak, şoför-yük taşıma için en az E sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC-4 belgesine sahip olmak şartları aranıyor. Başvuru için adli sicil kaydı, öğrenim diploması, özgeçmiş ve ehliyet belgeleri isteniyor.


 

Muhabir: Seval Selvi