Aydın’da bayramda 9 bin personel görev başında

Aydın’da bayramda 9 bin personel görev başında
Aydın’da Ramazan Bayramı tatili süresince kaliteli sağlık hizmetinin devam etmesi ve halkın sağlığının korunması için sağlık personelleri görevlerinin başında olacak.

Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Şevval Ateş'in haberine göre, Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili süresince, Aydın’da kaliteli sağlık hizmetinin devamlılığı ve halkın sağlığının korunması için 18 hastane ve 3 ağız ve diş sağlığı merkezinde toplam 9 bin 335 personel görevi başında olacak.

aydinda-bayramda-9-bin-personel-gorev-basinda-gorsel-saglikcilar-bayramda-da-gorev-basinda-gazete-internet-460435-5b939ba0f4de85e2c403ce054430db98.jpg

Ramazan Bayramı tatili süresince verilecek olan sağlık hizmetlerini değerlendiren Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul

“Tatil süresince hizmet verecek olan hastanelerimiz ile ağız ve diş sağlığı merkezlerimizde sağlık hizmetlerinin aksamaması adına insan gücü ve tıbbi donanım yönünden gerekli düzenlemeler yapılarak tedbir ve önlemler alındı. Sağlık tesislerimizde bayram tatili süresince poliklinik hizmeti haricinde acil servis, yoğun bakım, ameliyathane, doğumhane, diyaliz ünitelerimiz, yataklı servislerimiz ve Evde Sağlık Hizmetleri birimlerimiz kesintisiz sağlık hizmeti verilmeye devam edecektir. Acil servislerimizde 4 bin 143 personelimiz, 62 Evde Sağlık Hizmetleri ekibimizde görevli 158 personelimiz dahil olmak üzere toplamda 9 bin 335 sağlık personelimiz hastalarımıza ve vatandaşlarımıza hizmet vermek için görevi başında olacak. Yoğun bir şekilde çalışarak özveriyle görevini yerine getirecek olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Vatandaşların sağlıklı bir bayram geçirmesi için tüm tedbirlerin alındığına dikkat çeken Şenkul, sağlık personelleri nezdinde tüm Aydın’a sağlıklı bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.