Aydın'da seyir halindeki motosikletin tekeri patladı: 2 yaralı Aydın'da seyir halindeki motosikletin tekeri patladı: 2 yaralı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı, KOM Başkanlığı ve TEM Daire Başkanlığı koordinesindeki çalışmalar sonucu operasyonlara imza atıldığını aktardı.  

AYDIN DAHİL 29 İLDE OPERASYON
Bakan Yerlikaya, operasyonların Aydın'ın yanı sıra, Adana, Ankara, Adıyaman, Antalya, Aksaray, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, Erzincan, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kahramanmaraş, Kırşehir, Malatya, Mersin, Muş, Sakarya, Sinop, Siirt, Şırnak, Tokat ve Uşak'ta düzenlendiğini ifade etti. 

"FETÖ'CÜLERE GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ"
"FETÖ'cülere göz açtırmayacağız. Milletimizin huzuru, birlik ve beraberliği için güvenlik güçlerimizin üstün gayretleriyle operasyonlarımız kararlılıkla devam edecek" ifadelerini kullanan Yerlikaya, şüphelilerin örgütün sözde "emniyet mahrem", "askeri mahrem" ve "güncel" yapılanmaları içerisinde faaliyette bulunduklarının belirlendiğini vurguladı. Operasyonlar sonucu yüklü miktarda döviz ve Türk lirası ile çok sayıda dijital materyal ele geçirildiği bilgisi de verildi.

Kaynak: Haber Merkezi