(BURHAN CEYHAN) Okul önünde liseli kızı taciz etti kovalamaca sonucu yakalandı. Aydın’ın Söke İlçesinde bir özel okul önünde bekleyen kız öğrenciyi elle taciz eden Kemal G. (47) olay yerinden kaçtı. Güvenlik görevlisinin polise haber vermesiyle olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Ara sokaklara kaçan şüpheli polis tarafından kısa sürede yakalandı.

Olay, saat 17.00 sıralarında Kuşadası-Söke karayolu üzerinde bir özel okul önünde meydana geldi. Okuldan çıkarak kaldırımda minibüs bekleyen bir lise öğrencisine o sırada oradan geçmekten olan Kemal G. iddiaya göre elle tacizde bulundu. Liseli kız korku içinde şok yaşarken, tacizci oradan kaçtı. Kız öğrenci okulun güvenlik görevlisine giderek durumu anlattı. Güvenlik görevlisinin polise haber vermesiyle olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Şüphelinin kaçtığı yöne doğru yönelen polis ekipleri ara sokaklarda saklanmaya çalışan Kemal G. adlı taciz şüphelisini yakaladı.

Gözaltına alınan şüphelinin 2014 yılında da yine bir kız öğrenciye cinsel tacizden hakkında işlem yapıldığı öğrenildi. Kemal G.’nin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

okul-onunde-liseli-kizi-taciz-etti-kovalamaca-sonucu-yakalandi-89947-b8c3fb463c215973788c3b38fa04571d.jpeg


Kaynak: BURHAN CEYHAN