Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, Aydın’da çevreye karşı duyarlı çalışmalarıyla bilinen AYÇED, Yenipazar, Karacaören ve Çine Topçam’da kurulması planlanan maden sahasına yönelik olarak 4 Temmuz günü saat 14:00’te Yenipazar Karacaören Mahallesi Bayraktar Kahvehanesi’nde toplantı düzenleyeceklerini açıkladı.

Aydın protokolü şehitleri unutmadı Aydın protokolü şehitleri unutmadı

“TÜM HALKIMIZI VE ÇEVRECİ DOSTLARIMIZI BEKLİYORUZ”

AYÇED’ten yapılan açıklamada, 4 Temmuz’da gerçekleşecek çevre eylemiyle ilgili olarak Aydın Büyükşehir Belediyesi önünden saat 12:30’da otobüs kaldırılacağı duyurulurken, “Yenipazar Karacaören ve Çine Topçam’da maden sahası istemiyoruz. Havamıza, suyumuza, toprağımıza sahip çıkmak için 4 Temmuz’da Yenipazar Karacaören Bayraktar Kahvehanesi’nde buluşalım. AYÇED olarak Yenipazar Karacaören ve Çine Topçam’da kurulacak olan maden sahasına karşı mücadelemizde tüm halkımızı ve çevreci dostlarımızı bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Aydinda Kurulacak Maden Sahasi Tepkilerin Odaginda Aydinda Cevreciler Maden Sahasina Karsi Tek Yurek Olacak 481705 Ce101F89241Ee493D80068Fb86Fc8221

Muhabir: Murat Tan