İŞKUR’un resmi internet sitesinde yer alan ilana göre, Buharkent Belediyesi Personel LTD. ŞTİ, 1 personeli istihdam edeceğini açıkladı. İlana göre alınacak personel temizlik işçisi olarak çalıştırılacak. Alınacak personelin daimi olarak istihdam edileceği belirtilirken son başvuru tarihi ise 11 Temmuz olarak bildirildi. Başvuru adresi Kamilpaşa Mah. Atatürk Cad. No: 73 Buharkent-Aydın olarak aktarıldı.

ARANAN ŞARTLAR NELER?

Aranan şartlarla ilgili yapılan açıklamada, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Buharkent ilçesi sınırları içerisinde en az 5 yıldır ikamet ediyor olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 55 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Türk Ceza Kanunu'nun 53. Maddesi'nde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık dolandırıcılık sahtecilik görevini kötüye kullanma hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edinim iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarını işlememiş olmak, emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak, taraflar arasında yapılacak olan iş sözleşmesi, en az İlkokul mezunu olmak şartları aranmaktadır. Güvenlik soruşturması sonuçlandıktan sonra olumsuz bir sonuç olması durumunda işveren tarafından tek taraflı olarak fesih edilecektir" ifadeleri kullanıldı. 

AK Partili Sarıbaş'tan sanayi ziyareti: 'İzmir bombası' yaptı AK Partili Sarıbaş'tan sanayi ziyareti: 'İzmir bombası' yaptı

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuru için kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, adli sicil belgesi, çalışmasına engel olmadığına dair sağlık raporu, diploma fotokopisi, askerlik terhis belgesi, son 6 ay içerinde çekilmiş 2 adet fotoğraf isteniyor.

Muhabir: Seval Selvi