Aydın'da personel alımı yapılacak

Aydın'da personel alımı yapılacak

Söke Belediyesi ile Kuşadası Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, bünyesinde çalıştırılmak üzere ilçe genelinde personel alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

ELİF BÜŞRA YURT- İŞKUR'un resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Söke Belediyesi tarafından en az ilköğretim mezunu 1 beden işçisi, Kuşadası Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'na en az ortaöğretim mezunu 1 servis elemanı (garson) alınacak. Başvuruda bulunacak adayların en geç 07/10/2019 tarihine kadar İŞKUR'un resmi internet sitesi olan www.esube.iskur.gov.tr adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.
Söke Belediyesi'ne yapılan başvuruların sonuçları belediyenin resmi internet sitesi olan www.soke.bel.tr de yayınlanacaktır. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde;

Türk Vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
Kamusal haklardan mahrum bulunmamak. Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).
Görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmamak.
Engelli ya da eski hükümlü olmamak.


 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler