Aydın’da yürüyüş güzergahları yeniden düzenlendi

Aydın’da yürüyüş güzergahları yeniden düzenlendi

​​​​​​​Aydın Valiliği, merkez Efeler ilçesinde miting yapılabilecek alanlar ve yürüyüş güzergahlarında düzenleme yaptığını bildirdi.

A+A-

Efeler ilçesinde miting yapılacak alanlar ve yürüyüş güzergahlarıyla ilgili olarak Aydın Valiliği’nden yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada 1, 2 ve 3 No’lu toplantı, gösteri yürüyüşü güzergahı ve miting alanının yerleri anlatıldı.

Buna göre 1 No’lu gösteri yürüyüşünün toplanma yerinin Malazgirt Meydanı olduğu, gösteri yürüyüşü güzergahının da Malazgirt Meydanı’ndan başlayıp, Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarı’nın kesiştiği kavşak olduğu bildirildi. Miting alanı da Girne Mahallesi Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarı’nın kesiştiği kavşak olarak açıklanırken, gösteri yürüyüşü dağılma yerlerinin de Yörük Ali Efe Bulvarı, Efekent Bulvarı, Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarının kesiştiği kavşak olduğu kaydedildi. Pankart ve afiş asılacak yerlerin miting alanı çevresindeki ilan panoları ile billboardlar olduğu belirtildi.

2 NO’LU TOPLANTI, GÖSTERİ VE MİTİNG ALANI
2 No’lu toplantı, gösteri yürüyüşünün toplanma yerinin Osman Yozgatlı Mahallesi, Atatürk Bulvarı ile Çevre Bulvarı’nın kesiştiği trafonun önü olduğu bildirilirken, gösteri yürüyüşü güzergahının Atatürk Bulvarı ile Çevre Bulvarı’nın kesiştiği trafo önünden Çevre Bulvarını takiben eski Alpler Aşevinin önündeki boş alan olduğu, miting alanının da Osman Yozgatlı Mahallesi Çevre Bulvarı üzerinde eski Alpler Aşevi önündeki boş alan olduğu kaydedildi. Gösteri yürüyüşü dağılma yerlerinin de Osman Yozgatlı Mahallesi Çevre Bulvarı üzerinden Telekom Müdürlüğü önünden, Çevre Bulvarı ile Eski Çine Caddesinin kesiştiği kavşak ve eski Alpler Aşevinin önündeki boş alan olduğu pankart ve afiş asılacak yerlerin de miting alanı çevresindeki ilan panoları ile billboardlar olduğu açıklandı.
 
3 NO’LU TOPLANTI, GÖSTERİ VE MİTİNG ALANI
3 No’lu toplantı, gösteri yürüyüşünün toplanma yerinin Egemenlik Bulvarı Taş Köprünün Kuzey sınırından (213. Sokak) başlayarak, Egemenlik Bulvarı ile Doğu Gazi Bulvarının kesiştiği nokta olduğu, gösteri yürüyüşü  güzergahının da taş köprünün kuzey sınırından (213 No’lu Sokak) itibaren Egemenlik Bulvarı sağ şeridinden trafik ışıklarından sola dönerek, Doğu Gazi Bulvarının sağ şeridini takiben, Ramazanpaşa Kavşağından Adnan
Menderes Bulvarı istikametine dönüş ve Hükümet Bulvarının sağ şeridini takiben Abide Kavşağından sola dönerek Atatürk Kent Meydanına olduğu, miting alanının da İstasyon Meydanı - Atatürk Kent Meydanı olduğu belirtildi. Gösteri yürüyüşü dağılma yerlerinin de İstasyon Meydanı, Cumhuriyet Caddesi, İstasyon Caddesi, Gençlik Caddesi, İstiklal Caddesi, Hükümet Bulvarı, Abide Kavşağı, Atatürk Kent Meydanı olduğu ve pankart ve afiş asılacak yerlerin de miting alanı çevresindeki ilan  panoları ile  billboardlar olduğu belirtildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.