Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, AYDEM 12 Haziran Çarşamba günü için saat 10:0 ile 18:00 saatleri arasında Aydın Bozdoğan’da Hıdırbaba, Yenice ve Hisar mahallelerinde şebeke yenileme ve bakım çalışmaları nedeniyle planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu. Kurban Bayramı öncesindeki 8 saatlik kesinti, vatandaşlarla  esnafın tepkisine neden oldu. Daha önce de ilçedeki sıklıkla yaşanan kesintileri TBMM’ye taşıdığını belirten Saadet Partisi Bozdoğan İlçe Başkanı Kayaoğulları, Kurban Bayramı öncesinde yaşanan kesintinin gerekçesini sordu. 

Aydın’da yeni bir cami daha ibadete açıldı Aydın’da yeni bir cami daha ibadete açıldı

Aydindaki 8 Saatlik Kesinti Tepkilere Neden Oldu Aydindaki Elektrik Kesintisi Isyan Ettirdi 478390 8C5D0Fc289E39B3Da9Dca9C22Af1C089
“8 SAAT ELEKTRİK KESME NEDİR?” 

Kesinti nedeniyle Aydın’daki iktidar temsilcilerini eleştiren Kayaoğulları, “Sayın İktidar Yetkilileri. İlçemizde bitmek bilmeyen elektrik kesintilerini TBMM’ye kadar taşıyan biri olarak söylüyorum. Bayram önü 8 saat elektrik kesme nedir! Ay sonunu getirmekte zorlanan esnafımız bayram önünü beklerken siz yetkililerle bu konu hakkında bir görüşme yapmayı düşünüyor musunuz?” ifadelerini kullandı. 
 

Muhabir: Murat Tan