Çine OSB’de bulunan farklı sektörlerdeki firmaların yayımladığı iş ilanlarında, gıda mühendisi, gıda teknikeri, mali müşavir, büro personeli, depo elemanı, muhasebe elemanı, süt toplama şoförü, beden işçisi, hızar ustası, tornacı, kaynakçı ve makine montaj elemanı gibi pozisyonlar yer alıyor.

OSB’DEKİ 12 FİRMA İŞÇİ ARIYOR
İlanlarda yer alan ve doğrudan firmalara başvuruda bulunulması istenen iş pozisyonlarıysa şu şekilde listelendi; Ahmetoğlu Konserve Turşu Fabrikası, 2 gıda mühendisi, 2 gıda teknikeri, deneyimli mali müşavir ve muhasebe elemanı pozisyonları için personel arayışında olduğunu duyurdu. Fabrika, ayrıca üretimde çalışacak 30 kadın işçi alımı da yapacak. Blue Sky Makine Mermer Üretim Firması, ileri derecede İngilizce konuşabilen büro personeli, Rodos Süt Üretim Firması, imalatta çalışacak bir kişi, süt toplamada bir şoför ve depo elemanı olarak da ayrıca üç işçi alımında bulunacak. Efeköy Gıda Süt Üretim Firması, 20-25 yaş arası imalatta çalışacak iki erkek işçi ararken, Elazığ Süt Üretim Firması, 20-30 yaş arası imalatta çalışacak bir erkek işçi alımı yapacak.

THF Başkanı Kılıç'tan Vali Canbolat’a ziyaret THF Başkanı Kılıç'tan Vali Canbolat’a ziyaret

Alp Palet Üretim Firması, beden işçisi olarak 10 kişi, 100'lük hızar ustası olarak 2 kişi, 80'lik hızar ustası olarak 3 kişi ve tır şoförü olarak 2 kişi alacak. Abalıoğlu Balık Üretim Firması, balık boylamada çalışacak 5 erkek işçi ve Avşar Tesisi için Karpuzlu ile Tekeler’de ikamet eden 9 işçi alımında bulunacak. Biyomek Elektrik Üretim Firması, ekskavatör operatörü olarak çalışacak 1 kişi ararken, Eysa Kuvars Çimston Üretim Firması da üretim işçisi olarak 1 kişi alacak. Seva Zeytincilik Üretim Firması, üretimde çalışacak 6 bayan işçi ve 1 erkek işçi, Feka Makina Üretim Firması, tornacı olarak 5 kişi ve kaynakçı olarak 5kişi, Bien Yapı Ürünleri Seramik Firması, endüstri meslek lisesi makine bölümü mezunu makine montaj elemanı olarak 5 işçi alımı yapacak.

Kaynak: Haber Merkezi