Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, AK Parti Çine İlçe Başkanı Kandemir, son belediye meclis toplantısında alınan kararların kişiye özel olarak alındığı savunarak, mevcut belediye yönetimine bir dizi eleştirilerde bulundu.

Aydinin O Ilcesinde Siyasi Tartismalar Erken Alevlendi Aydinda Yeni Secilen Baskan Hangi Zumrenin Gudumunde 481999 B4Be9A85907A1F07A187Ac5Bad821199

Açıklamasında, göreve yeni seçilen Belediye Başkanı Kıvrak’ın arazi satışlarını sürdürdüğünü kaydederek belli bir grup ve zümrenin çıkarlarını korumayı borç bilen bir anlayışla yönetime devam edeceğine vurgu yapan Kandemir, “Hep söyledik şoför değişse de zihniyet aynı maalesef” dedi.

Aydinin O Ilcesinde Siyasi Tartismalar Erken Alevlendi Aydinda Yeni Secilen Baskan Hangi Zumrenin Gudumunde 481999 5262Ae64Cc237A3B497F37333A6Cb645

CHP’li Saatçı’dan emekli maaşına yapılan zamma tepki CHP’li Saatçı’dan emekli maaşına yapılan zamma tepki

“ÇALIŞIYORMUŞ GİBİ YAPMAYIN”

AK Parti’li Kandemir Mehmet Kıvrak’e eleştiriler yönelttiği açıklamasında, “Üzülerek görüyoruz ki en son belediye meclisinde alınan kararlar kişiyi özel olarak alınmış. Daha önce rahmetli Salih Dinçer döneminde çıkartılan işyeri açma ruhsatları istedikleri kişi veya kişiler açınca aman başkası da açmasın diye yine onlara uygun olarak, bu sefer bıçak keskinliğinde ayarlanarak nokta atışı şeklinde kaldırılıyor. Bu durum gösteriyor ki çiçeği burnunda yeni seçilen belediye başkanı daha göreve geleli 85 gün olmasına rağmen arazi satışlarına devam eden, belli bir grup ve zümrenin çıkarlarını korumayı borç bilen bir yönetim anlayışıyla belediyeyi yönetmeye devam edecek. Buna sarf edeceği eforu enerjiyi, vizyonunu ve bakış açısını genişleterek güzel ilçemizin imarına, çarpık kent görüntüsüne harcasa çok yerinde olacak. Göstermelik toplantı fotoğraflarıyla, süslü sözlü sosyal medya paylaşımlarıyla çalışıyormuş gibi yapmayın. Hep söyledik şoför değişse de zihniyet aynı maalesef” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Murat Tan