İhtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak için Fatih Mahallesi Muhtarı Yıldız Karadaş Taşçıoğlu'nun öncülüğünde 10 yıl önce başlatılan yardımlaşma ve dayanışma kampanyası, umut olmayı sürdürüyor. Hayırsever vatandaşlar, yürüteç, tekerlekli sandalye ve medikal malzeme bağışında bulunarak kampanyaya destek olurken, Muhtar Taşçıoğlu da bağışlanan malzemeleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyor. 
 A W239686 03
10 YILDIR DEVAM EDİYOR
2014 yılında başlayan ve 10 yıldır devam eden kampanya sayesinde bugüne kadar 30'a yakın tekerlekli sandalye, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Fatih Mahalle Muhtarı Yıldız Karadaş Taşçıoğlu, “2009 yılında Fatih Mahalle Muhtarı olarak göreve başladım. 10 yıldır da mahalle sakinlerime ve ihtiyaç duyan tüm hastalarımıza kullanmaları için tekerlekli sandalye bağışlıyoruz. Şifa bulduklarında ya da hakkı rahmetine kavuştuklarında tekerlekli sandalyeleri geri alıyoruz ve bir başka kullanmak isteyen hastamıza veriyoruz. Bugüne kadar 30'a yakın hastamıza tekerlekli sandalye teslim ettik. Bir hastamıza da akülü tekerlekli sandalye teslim ettik. 9 yıldır da o hastamız sandalyeyi kullanmakta" ifadelerini kullandı.   

Özmen’den Söke’ye ‘Geçmiş olsun’ mesajı Özmen’den Söke’ye ‘Geçmiş olsun’ mesajı

A W239686 01

"BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ"
3 ayrı hastada da ayarlanabilir hasta yatağı bulunduğuna işaret eden Taşçıoğlu, şunları kaydetti: "İkisi Fatih Mahallesi'nde biri başka mahallede. Tekerlekli sandalye kampanyamıza destek veren, katkı sağlayan tüm dostlardan Allah razı olsun. Ayrıca biz tekerlekli sandalyenin yanı sıra yürüteç, koltuk değneği, ihtiyar sandalyesi gibi medikal malzemeleri de kullanmaları için hastalarımıza temin ediyoruz. Hayat çok pahalı hastalık süresince de hasta yakınlarının harcamaları da artıyor. Destek olmak istiyoruz ve mahalle sakinlerimiz ile hep bir arada yardım ediyoruz. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. 10 yıldır yürütmekte olduğumuz medikal malzemelerin dağıtımı konusunda destek olan herkesten Allah razı olsun. Fatih Mahallesi olarak biz kocaman bir aileyiz."

A W239686 04A W239686 02A W239686 06A W239686 05

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI