Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu’nun Genel Başkanlık görevini üstlendiği Kutlu Parti’nin başkanlık divanında, Aydın Sökeli şehir plancısı Şule Tuntaş da Genel Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. Kutlu Parti Medya İletişim ve Tanıtım Başkanı Nazan Öçalır tarafından kamuoyuna yapılan basın bildirisinde, Şule Tuntaş’ın aynı zamanda partide Çevre Şehircilik ve Yerel Yönetimler Başkanı olarak da görev yapacağı duyuruldu.

Aydinli Isim Kutlu Partinin Baskanlik Divanina Girdi Yeni Kurulan Partide Aydinli Isme Onemli Gorev 485112 648C694770Fa5E69Bed430999Cb29F3A

AK Partili Tuncer, Çerçioğlu'nu kavgacı olmakla suçladı AK Partili Tuncer, Çerçioğlu'nu kavgacı olmakla suçladı

“SAĞCI DEĞİLİZ, SOLCU DEĞİLİZ”

Kurucular Kurulu tarafından Genel Başkan seçilmesinin ardından aralarında Şule Tuntaş’ın da yer aldığı başkanlık divanına seslenen Hallaçoğlu, “Sağcı değiliz, solcu değiliz ama ortacı veya merkezci de değiliz. Hatta merkez sağcı ve merkez solcu da değiliz. Bunlar Batı'nın bize empoze ettiği yapay sınıflandırmalardır. Sahada karşılığı yoktur. Biz doğrudan doğruya vatanseveriz. Bize Türkçü veya milliyetçi değil misiniz?" diye soruyorlar. Onlara 'Vatanseverlik hepsini kapsar.' diyoruz. Atatürk ne sağcı ne solcu idi. Görevini hakkıyla yapan bir vatanseverdi. Bize göre en iyi milliyetçi, topluma karşı görevini en iyi yapan kişidir. Bu konularda bir zihniyet devrimini gerçekleştirmeyi planlıyor ve hedefliyoruz" dedi.

Aydinli Isim Kutlu Partinin Baskanlik Divanina Girdi Yeni Kurulan Partide Aydinli Isme Onemli Gorev 485112 74Fb34E94B95068D40826746443B01Cc

Öte yandan Genel Merkez binasının tadilatının tamamlanmasının ardından Şule Tuntaş’ın da bulunduğu Kutlu Parti Kurucular Kurulu üyelerinin düzenlenecek bir toplantıyla basına ve kamuoyuna tanıtılacağı bildirildi.

Muhabir: Murat Tan