15 Temmuz Direnişi: Türk Milleti Demokrasi İçin Tek Yürek Oldu 15 Temmuz Direnişi: Türk Milleti Demokrasi İçin Tek Yürek Oldu

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, AJet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat ile indirimli seyahat protokolü imzaladığını belirtti. İmzalanan protokol ile birlikte şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları, malul ve malul yakınları ile engelli yolcuların tüm seyahatlerinde faydalanabilecekleri indirim oranları belirlendi. 

Bakan Göktaş (5)

İNDİRİMDEN FAYDALANMAK İÇİN NE YAPILMASI GEREKİYOR?

İmzalanan protokolün hayata geçmesiyle birlikte indirimden faydalanmak isteyen şehit yakınlarının, gazi ve gazi yakınlarının, malul ve malul yakınlarının ve engelli yolcuların belgelerini ibraz etmesi gerekiyor. İndirim oranları vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden hesaplanacak. Bu kapsamda, tüm şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları, malul ve malul yakınları AJet iç hat ile KKTC seferlerinde yüzde 50, dış hatta yüzde 20, engelliler ise iç hat ve KKTC uçuşlarında yüzde 20, dış hatta yüzde 25 indirimli uçabilecek.

Bakan Göktaş (1)

“HAYIRLI OLSUN”

Bakan Göktaş, açıklamasında, “Engelli vatandaşlarımızın, şehitlerimizin kıymetli ailelerinin ve kahraman gazilerimizin AJet ile indirimli seyahat etmelerine imkan tanıyacak olan iş birliği protokolünü AJet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat ile imzaladık. Engelli vatandaşlarımıza, şehit yakınlarımıza ve gazilerimize olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Hayatın her alanında, ihtiyaç duydukları her konuda tüm imkanlarımızla yanlarında olmayı sürdüreceğiz. AJet yönetimine, sağladıkları bu imkan ve sosyal sorumluluk duyarlılığı için teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Bakan Göktaş (4)Bakan Göktaş (2)Bakan Göktaş (3)

Muhabir: Seval Selvi