Elektriğe yapılan yüzde 38’lik zamdan sonra hem siyasiler hem de vatandaşlar tepki verdi. Saadet Partisi Aydın İl Başkanı Fatih Karahan, yapılan bu zamma sosyal medya hesabından paylaştığı yazıyla tepki verdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: "10 bin 468 subay ordudan atıldı" Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: "10 bin 468 subay ordudan atıldı"

“HİÇ Mİ VİCDAN KALMADI?”

Başkan Karahan yapmış olduğu paylaşımda, “Biraz vicdan sahibi olun! İnsaf edin artık yeter. Bıçak kemiğe dayandı. Asgari ücretliye ara zam yok. Emekliye refah payı yok. Zam desen yüzde 25’den bahset. Ama elektriğe yüzde 38 zam yap. Ey iktidar sahipleri sizde hiç mi Allah korkusu yok. Sizde hiç mi vicdan kalmadı. Allah'tan korkmuyorsunuz da kuldan da mı utanmıyorsunuz? Aziz milletimizi açlığa, yoksulluğa, sefalete mahkum ettiniz. Kendiniz sırma saraylarda zevk sefa sürüyorsunuz. Istakozlar yiyip meclis bahçesinde mangal partileri yapıyorsunuz. Eğer sizlerde İslam inancı varsa şunu da iyi bilin ki Allah c.c. bu yaptıklarınızın hesabını mutlaka sorar ve soracaktır. Ahireti ve hesap gününü unutmayın. Siz AKP’li yöneticilere ve iktidar ortaklarına hatırlatmak istedim” ifadelerine yer verdi.
 

Muhabir: Seval Selvi