(HABER MERKEZİ) 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi seçim çalışmalarına hızla başlayan Başkan Özakcan, vatandaşlara birebir Demokrat Parti’den aday olduğunu seçim otobüsünden duyurarak ‘Yeter! Artık Söz Efeler Halkınındır’ dedi.
‘Her şey Efeler İçin’ sloganıyla seçim otobüsünden halkı selamlayan Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, vatandaşlardan yoğun ilgi görürken, araçlarıyla seyir halindeki vatandaşlar da korna çalarak başkana sevgi gösterisinde bulundu. Başkan Özakcan’ın şehir turu Manolya Parkta son bulurken burada da kendisini Demokrat Parti il ve ilçe yöneticileri ile vatandaşlar karşıladı.

“ TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR BELEDİYE YARATTIK”

Manolya Park’ta, ‘Efeler’in Mesut Abisi’ sloganı ve alkışlar eşliğinde vatandaşlara seslenen Özakcan,” İki aydan kısa bir süre sonra bir yerel seçim yaşayacağız. Yerel yönetimler demokrasinin beşiğidir. Demokrasi yerel yönetimlerden başlar. 5 yıldan bu yana sıfırdan oluşturduğumuz, kurucusu olduğumuz Efeler Belediyemizde yerel demokrasinin uygulanmasıyla Türkiye’ye örnek olduk. Aynı zamanda toplumumuzda, Efeler halkımızda da çok yüksek memnuniyet ve güven duygusu yarattık. Belediye meclis üyelerimiz, muhtarlarımızla, belediye çalışanlarımızla bugüne kadar yetki ve sorumluluk alanlarımızda hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirdik, önümüzdeki 5 yıllık dönemde de bu hizmetlerimizi artarak vermeye devam edeceğiz” dedi.

“EFELER, 5 YIL DAHA MESUT OLACAK”

Sık sık konuşması ‘Efeler Seninle Gurur Duyuyor’ sloganı ile sözleri kesilen Başkan Özakcan konuşmasına şöyle devam etti; ‘’Önümüzdeki seçime giderken geçmişte bulunduğum siyasi partiden aday olmam engellendi. Kimin tarafından engellendiğini vatandaşımız çok iyi biliyor. Fakat, ittifaklarla dayatılan her iki adaya karşıda kamuoyumuzda içine sinmeyen bir anlayış var. Onun için ben de kamuoyunda bir anket yaptırdım ve bu iki adayın önünde de Mesut Özakcan çıkıyor. Bağımsız olarak seçime katılma imkanımız yoktu. Demokrat Partiden 31 Mart ta Efeler Belediye Başkan adayınız olarak huzurlarınızda olacağım. Hiçbir siyasi parti ayırımı gözetmeden bu güne kadar din, dil, ırk ayırımı gözetmeden bütün efeler halkımızı kucaklayarak görev yaptık. İnanıyorum Efeler halkı da aynı anlayışla bizi kucaklayacaklar. 31 Mart’ta sandıkta birlikte olacağız. 1 Nisan da bütün Efeler halkının yüzünün güldüğü, 5 yıl daha Mesut olacağı bir görev dönemi için 31 Martta sandıkta birlikte olacağız.”
Başkan Özakcan konuşmasının ardından, belediye tarafından düzenlenen keşkek hayrında eşi Gülay Özakcan ile birlikte vatandaşa keşkek ikramında bulundu.

baskan-ozakcan-secim-otobusuyle-halki-selamladi-89516-04e7debb58d15c7c208f623185a66513.jpgbaskan-ozakcan-secim-otobusuyle-halki-selamladi-89516-8c7b6ecc4efd9c1bad6824a16d4983c1.jpgbaskan-ozakcan-secim-otobusuyle-halki-selamladi-89516-b165ca84c204dc7c333afbbb1fcfad69.jpg


Kaynak: HABER MERKEZİ