Başkan Şan; Hedeflerimiz büyüktür

Başkan Şan; Hedeflerimiz büyüktür

​​​​​​​Aydın Ülkü Ocakları Olağan İlçe Ocak Başkanları toplantısında konuşan Ülkü Ocakları Aydın  İl Başkanı Tayfun Şan, "İşimiz çok, yükümüz ağır, hedeflerimiz büyüktür" dedi. 

A+A-

TUĞBA AYDIN - Aydın Ülkü Ocakları Olağan İlçe Ocak Başkanları toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıya, MHP İl Başkanı  Haluk Alıcık, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Tayfun Şan, il ve ilçe yöneticileri ile ocak yöneticileri katıldı.
Hedef ve projelerin belirlendiği toplantıda konuşan Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Tayfun Şan; “Sele kapılan kütük, rüzgarla savrulan yaprak, kağıttan kaplan, kumdan kale, fırtınayla sürüklenen köksüz dal değil, çağa yön veren, istikbalin çatısını ören, istiklalin çehresine değer ve canlılık katan bir mücadelenin taraf ve sahipleri olacağız. Çünkü biz Milliyetçi-Ülkücü Hareketiz. İşimiz çok, yükümüz ağır, hedeflerimiz büyüktür. Başarmaktan başka seçeneğimiz de yoktur" ifadelerini kullandı. 

“HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR”
MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ise ülkü ocaklarında yetişen her ülküdaşın her şeyin en güzeline layık olduğunu belirterek; “Ülkü Ocakları’ndan yetişmiş birisi olarak her ülküdaşımın, her şeyin en güzeline layık olduğunu bilhassa vurgulamak istiyorum. Ülkü ocakları hepimizin yetiştiği irfan mektebi, iffet ve irade menkıbesidir. Ülkümüz  Türk-İslam değerlerinin ülkücünün ruh kökünde tecelli edip kalp ve akıl ölçeğinde tezahür etmesiyle varlık bulmuştur” dedi.

“ÜLKÜ VARSA AMAÇ VARDIR”
Ülkü ile ülkücü arasındaki ilişki ve irtibat sürekli gelişen, sürekli zenginleşen, sürekli yenilenen çok boyutlu ve muazzam bir oluş ve olgunluk hali olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Alıcık; “Ülkü varsa amaç vardır, arzu vardır, arayış vardır, asırları kavrayış vardır, hem geçmişe, hem bugüne, hem de geleceğe karşı ertelenemez sorumluluk bilinci var demektir. Ülkü Ocakları davası büyük olanların, bunun yanında gerek düşüncesiyle, gerekse de duruş ve duyuşuyla halden hale girip davasıyla büyüyenlerin iftiharı, itibarı, tarihi ifadesidir” dedi.

baskan-san-hedeflerimiz-buyuktur-221848-9fce58a8e1f4cb81b0bd56b8312e0f44.jpgbaskan-san-hedeflerimiz-buyuktur-221848-364f143f0e41092860cc45b823ff783b.jpgbaskan-san-hedeflerimiz-buyuktur-221848-bf71cf3e6ceddfd3fa901955e66efc8c.jpgbaskan-san-hedeflerimiz-buyuktur-221848-faf094e0247ce5993e339db9a73155ff.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.