OĞUZ AYDIN

OĞUZ AYDIN

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

BÜLENT ARINÇ VE HİKAYELERİ

A+A-

Bu vatanı sevmek için temiz bir kalp gerek. Helâl süt içmek ve tertemiz bir mazi gerek...

Ergenekon, balyoz gibi kumpas davalarında  boğulmaya çalışılan vatan severlerin,hapislerde çürümelerini seyredenler, Nazlı ılıcakların 3 yıl bile hapiste kalmalarına yüreği dayanamayanların,  kimler olduğunu bu halk görüyor. CIA artığı gladyo fetö, halk düşmanı PKK , işbirlikçi liberal-demokrat görünümlü millet düşmanlarının , küresel aktörlerle, bölgemizi Türkiye eliyle  dizayn etme  girişimlerinin sonunu ülkemiz acı olaylarla görmüştür. Federalizm destekçisi bu yapı, bölgenin konfederal bir yapıya dönüşme hayalleri içinde hem ülkemizi hemde bölgemizi emperyalistlere satmışlardı. Büyük Ortadoğu projesi  devletlerin çökmesine  , Halkların ölmesine, ülkemizde de sistemsel çöküntüye neden olup, en sonunda da kanlı bir kalkışmaya neden olarak toplumsal çalkantılara neden olmuştur. Bundan sonra eski aktörlerin sözleri vatanseverler için itibar etmez. BOP' un Türkiye'de ki aklı Davutoğlu, prensi Babacan yada ak saçlısı Arınç'ın yeni Türkiye'si,Türk milletinin feraseti ve dik duruşuyla durdurulmuştur.
    Bülent Arınç'ın özlemini duyduğu 2013 öncesi dönemde şerefli Türk ordusuna yapılan kumpasları mı özleyelim. Üniter devletten, kürdistan otonomisine dönüşen,bölgede kaybolan devlet otokrasini mi özleyelim. CIA ''ye devletin gizli belgelerinin (kozmik) açıklanmasını mı  yoksa hukuk ,güvenlik eğitim  sistemimizi kendi kadrolarıyla dolduran, adaletten yoksun bir fetö mantığını mı özleyelim.  Ünüversite sorularını , polislik sınavlarını, Ales,kpss sorularını Pkk ve fetö  yandaşlarına dağıtan, bir çok Anadolu evladının hakkına giren ÖSYM başkanı Ali Demir 'imi özleyelim.

Artık vatan evlatları bu yalan ve dolana inanmıyor. Cemaatçi ve yandaşcı mantığa göz yummuyor. Vatanperverler akla karayı ayırt edebiliyor. Eski siyaset pazarlamacılarından alınacak akıl yoktur. Bundan sonra Türkiye kendi çıkarı için kendi yurttaşı için çalışacaktır. Özgürlükler  ve refah dışardan gelmez. Bu toptanların  evlatları iyi  yetişerek, üreterek kendileri bunu sağlayabilir ve sağlayacaktır.iste bu  Türk milliyetçiliğidir.
Artık anlayın ve gölge etmeyin ...
Saygılarımla

Önceki ve Sonraki Yazılar