Burcunu ne diyor?

Burcunu ne diyor?

Gökyüzünün bir hayli yoğun olduğu bir dönem söz konusu.

A+A-

TUĞBA AYDIN- Bugün özellikle Ay ve Satürn arasında gerçekleşecek sert etkileşim gün boyunca özellikle öğlen saatlerinde daha güçlü hissedeceğimizi belirten Astrolog Dinçer Güner, duygusal açıdan kendimizi kısıtlanmış hissedebilir, biraz karamsar bir modda olabilir ve baş edilmesi zor bir takım duygular hissedebileceğimizi belirtti. Özel hayat ve ilişkilerde ki sorumlulukların artabileceği bir gün. Özel hayatlarınızda sorunlar yaratmayın diyen ünlü Astrolog Dinçer Güner bugün yaratılması muhtemel sorunlar duygusal soğukluğa ve uzaklaşmaya neden olabilir. Sosyalleşmek, eğlenmek pekte kolay olmayabilir. Bu günü bol bol dinlenerek ve kendinize vakit ayırarak geçirebilir alışveriş yaparak kendinizi şımartabilirsiniz. Peki, bugün burçları neler bekliyor?


Koç Burcu
Burcunuzda seyahat etmeye devam eden Ay, Oğlak burcunda seyahat etmekte olan Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. Bugün kendinizi kariyerinizle ilgili konularda baskı altında hissedebilirsiniz. Bireysel hareket etme isteğiniz artabilir. Otorite figürleriyle anlaşmak kolay olmayacaktır.

Boğa Burcu 
Koç burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Bugün inançlarınızla ilgili konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir takım meseleler tekrar gün yüzüne çıkabilir. Çıkacağınız seyahatlerde aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Akademik konularda da dikkatli olmanızda fayda olacaktır. 

İkizler Burcu 
Koç burcundaki seyahatine devam eden Ay, Oğlak burcundaki Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. Bugün sosyal çevrenizdeki kişilerle problemler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda temkinli hareket etmeniz gerekmekte. Kredi, borç, miras gibi konularda gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu 
Kariyer evinizdeki seyahatine devam eden Ay, Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. İş hayatındaki hırslı ve gergin tavırlarınız problem yaşamanıza sebep olabilir. Ortaklaşa iş yaptığınız kişilerle orta yolu bulmak pek kolay olmayabilir. Eşinizle veya partnerinizle olan ilişkinize hassas yaklaşmanız gereken bir gün.

Aslan Burcu 
Koç burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Bugün yapacağınız vize başvurularından olumsuz cevap alabilirsiniz. Çıkacağınız seyahatlerde gecikmeler ve aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Öğrenciyseniz bugün dahil olacağınız sınavlarda gereksiz heyecan yapmamaya çalışın.

Başak Burcu 
Koç burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Bugün gündeminizde gelir paylaşımıyla, krediler ve borçlarla ilgili konular olacaktır. Partnerinizin finansal durumuyla ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza yönelik harcama yapabilirsiniz.

Terazi Burcu 
Evlilik ve ortaklık evinizde seyahat etmeye devam eden Ay, Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. Bugün partnerinizle veya iş ortaklarınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Ailevi problemler gündeme gelebilir. Birlikte yaşadığınız kişilerle ve partnerinizle güç savaşına girmemeye çalışın. Geçmişi geride bırakıp yeni bir yol çizmenin vakti gelmiştir.

Akrep Burcu 
Koç burcundaki seyahatine devam eden Ay, Oğlak burcunda seyahat etmekte olan Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerle anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Ekip çalışması yaparken güç savaşlarına girmekten kaçının. Vitamin takviyesi alarak ve yeterli miktarda dinlenerek sağlığınızı korumaya çalışın.

Yay Burcu 
Koç burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, para evinizde seyahat eden Satürn ve Plüton ile kare açı yapacak. Hobilerinize, sevdiklerinize ve çocuklarınıza vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Finansal olarak sizi zorlayacak harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bugün çevrenizdekilerin sizi değersiz hissettirmesine izin vermeyin.

Oğlak Burcu 
Koç burcundaki seyahatine devam eden Ay, burcunuzda seyahat eden Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık durumuyla ilgili konular gündeme gelebilir. Birlikte yaşadığınız kişilerle güç savaşları içine girebilirsiniz.

Kova Burcu 
Bugün çevrenizdeki kişilerle iletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken sert bir tavır takınmamalısınız. Kardeşlerinizin ve yakın çevrenizdeki kişilerin hayatlarındaki önemli gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir.

Balık Burcu
Koç burcundaki seyahatine devam eden Ay, Oğlak burcunda seyahat etmekte olan Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. Kendinize yeni gelir kapıları yaratmaya yönelik hırslı ve agresif bir tavır benimseyebilirsiniz. Bugün yapacağınız terfi, zam gibi konuşmalardan olumsuz dönüş alabilirsiniz. Otorite figürleriyle finansal konuları konuşmak için uygun bir gün değil.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.