(GÜLAY ÖZTEKİN) Büyükyapıcı, rakibi Zeki İnal’a göndermede bulunarak, “Biz birileri gibi üfürmüyoruz. Projelerimizin hepsi sağlam ayağı yere basan projeler” dedi.

Millet İttifakı Karacasu Belediye Başkan Adayı Mustafa Büyükyapıcı seçim projelerini CHP İlçe Başkanı Mesut Büyükgümüş ve yönetimi, İYİ Parti İlçe Başkanı Aydın Güvendi ve yönetimi, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Cuma Mahallesi’nde vatandaşlara slayt sunumu eşliğinde anlattı. İlçenin tüm mahallelerinde standartları yükseltmek için gayretle çalıştıklarını vurgulayan Başkan Büyükyapıcı, Cuma Mahallesine hizmet gelmediğini iddia edenlere cevabı sert oldu.

BENDEN ÖNCE HİÇ BELEDİYE BAŞKANI GELMEDİ Mİ?
Cuma Mahallesi için yapacaklarını anlatan Büyükyapıcı, “Benden önce Belediye Başkanı hiç gelmedi mi bu mahalleye? Ben göreve geldiğimde mezarlıklara girilmiyordu. Yolu yoktu, tabutla duvardan atlayıp geçiyorduk. Unuttunuz mu o günleri? Benden önceki belediye başkanı AK Parti’den olmasına rağmen mezarlıklara hiç el atmamıştı. Benden başka kim hizmet etti mahallenize? Camilerinizi restore ettim. Büyükdağlı mahallesindeki bir çivi bile çakılmasına izin verilmeyen sokak güzelleştirmesi için Büyürkşehir’e projelerini hazırlatıp programa aldırdım. Yüzme havuzunu Cuma Mahallesi'ne kazandırdım” dedi.

“BİZ GÜÇLÜ BİR EKİPLE YOLA ÇIKTIK”
Karacasu halkına hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Büyükyapıcı, “Karacasu’ya kazandırdığımız projelerle ilçemize değer kattık. Vatandaşımızın yaşam kalitesini yükselten bir ilçede daha rahat ve huzurlu, mutlu yaşaması için de çalışmaya devam ediyoruz. Ekibimiz, projelerimiz ve kaynağımız hepsi hazır. Biz güçlü bir ekiple yola çıktık. Projelerimiz de özenle ve ciddiyetle uzun soluklu olarak hazırlanmış uçuk kaçık olmayan, ayağı yere basan, gerçekçi projeler. Biz birileri gibi üfürmüyoruz” diyerek rakibi Zeki İnal’a gönderme yaptı.

5 YIL DAHA YETKİ İSTEDİ
Daha büyük hizmetleri Karacasu’ya kazandırmak için 5 yıl daha yetki isteyen Büyükyapıcı, “Görev süremiz boyunca tek kuruş borcu olmayan, şeffaf hesap verilebilir bir belediye inşa ettik. İnşallah yeni dönemde Allah bize bu görevi nasip ederse, bu saydığımız projeleri de tamamen kendi öz kaynaklarımızla hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu gücümüz de var çok şükür. Şimdi de Millet İttifakı ile daha güçlüyüz. Daha büyük hizmetleri Karacasu'yumuza kazandırmak için sizlerden 5 yıl daha yetki istiyoruz. Yüreğinizde hizmet etme arzusu varsa Karacasu için hep birlikte çalışmaya devam edelim” diye konuştu.

buyukyapici-biz-baskalari-gibi-ufurmuyoruz-98637-863c3fc7c1dee758ef14767f89d3281f.jpgbuyukyapici-biz-baskalari-gibi-ufurmuyoruz-98637-5417db1285863a288c385693eb599e86.jpgbuyukyapici-biz-baskalari-gibi-ufurmuyoruz-98637-775073417bffd3d696360da417ce26d3.jpg

Kaynak: GÜLAY ÖZTEKİN