Büyükyapıcı iddialı, "En güzel listeye sahibim"

Büyükyapıcı iddialı, "En güzel listeye sahibim"
ABONE OL
Millet ittifakının adayı olarak 31 Mat Yerel seçimlerine hazırlanan Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, listesindeki yeni belediye meclisi üyesi adayları ile makamında bir araya geldi.

(GÜLAY ÖZTEKİN) Büyükyapıcı, “Karacasu’nun tamamını kucaklayan en güzel en donanımlı liste benim listem. Her biri Karacasu için bir şans” dedi. 

Millet ittifakının adayı olarak 31 Mart Yerel seçimlerine hazırlanan Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, listelerin ilan edilmesinin ardından aralarında iki İYİ Partilinin de olduğu yeni Meclis üyesi adayları ile bir araya geldi. Katalog ve albüm çekimleri için grant tuvalet giyinip fotoğraf çektiren meclis üyesi adayları, çıraklık ve kalfalık dönemini tamamlayıp ustalık dönemine hazırlanan Başkan Büyükyapıcı ile hoş sohbet edip kaynaşma fırsatı buldu. 

HER MAHALLEYE HER KESİME HİTAP EDEN LİSTEYE SAHİBİZ

Cumhur ittifakının adayı olan rakibi Zeki İnal ile listesini değerlendirdiğinde en güzel en donanımlı listenin kendi listesi olduğunu gururla ifade eden Başkan Büyükyapıcı, “Her kesimi temsil eden en güzel en iyi bir ekibe sahip olduğumu gururla söyleyebilirim. Allah utandırmasın” dedi. 

HER BİRİ BİR DEĞER

Büyükyapıcı, “Aramızda kontenjan adayımız Prof. Dr. Ali Küpelioğlu gibi çok değerli bir hocamız var. İki dönemdir başkan yardımcılığı yapan Erdinç Gümüş, Yenice’den Nuri Öncü, Ataeymir’den İbrahim Kayahan tecrübeleri ile yine aramızda. Veteriner Hekim Muammer Yıldız, mesleği gereği herkesle iç içe değerli bir arkadaşımız. Yıllarca idarecilik ve öğretmenlik yapan aynı zamanda tarımla uğraşan Nail Kurt hocamızda bize bilgi birikimi ile ayrıca güç verecek. Ataköy’den Erkan Dibek, Geyre’den Ali İhsan Karasu, Yaykın’dan Yücel Özefe, şu an aramızda olmayan elektrik teknisyeni esnaf Mustafa Sayal ve emekli trafik polisi Kemal Kesici her biri bir değer. Her mahallemize hitap eden, Karacasu’yu ve Aydın’ı en iyi şekilde temsil edeceğine inandığım arkadaşlarımızla çok iyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum” dedi.

DAHA BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

Kendisi de eczacı olup iki dönemdir belediye başkanlığı yapan Başkan Büyükyapıcı, çıraklık ve kalfalık döneminden sonra şimdi de ustalık dönemine iddialı hazırlanıyor. Yeni meclis üyesi arkadaşları ile uyumlu ve çok daha güzel başarılı çalışmalara imza atacaklarını belirten Büyükyapıcı, “Önümüzdeki dönem birlikte yola çıktığım meclis üyesi adayı arkadaşlarımı, Karacasu için bir şans olarak değerlendiriyorum. Karacasu’nun tamamını kucaklayan en güzel en donanımlı liste benim listem” diyerek iddialı konuştu. Büyükyapıcı, yeni hazırlanacak katalog çekimleri için meclis üyesi adayları ile birlikte fotoğraf çektirdi. 

buyukyapici-iddiali-en-guzel-listeye-sahibim-92946-0fa59290e17fab7d3d20d3800bf08be3.jpgbuyukyapici-iddiali-en-guzel-listeye-sahibim-92946-1d6b151d25b4db798b65832af73e26eb.jpgbuyukyapici-iddiali-en-guzel-listeye-sahibim-92946-6be90458cbf683dc72a7d8adcc45ffa3.jpg

 

Kaynak:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.