(GÜLAY ÖZTEKİN) Başkan Büyükyapıcı, 38 mahallesi bulunan Karacasu’da 5 yıldır muhtarlarla uyum içinde çalışıyor olmaktan onlara hizmet etmekten onur ve mutluluk duyduğunu söyledi.
Muhtarlarla sık sık bir araya gelen Başkan Büyükyapıcı, “Projelerimizi mahallelerimizin istek ve taleplerine göre şekillendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Bu noktada muhtarlarımız bizim için çok değerli ve onlarla birlikte ilçemize hizmet etmekten onur ve mutluluk duyuyorum” dedi.
Muhtarların yerel yönetimler ile vatandaşları arasında birer köprü görevi gördüğünü belirten Büyükyapıcı, “Muhtarlarımız bulundukları mahallelerine hizmet götürmek için adeta birbirleri ile yarışıyor. Bizde projelerimizi mahallelerimizin istek ve taleplerine göre şekillendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Bu noktada değerli muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin istek ve talepleri, fikirleri bizler için çok kıymetli. Güçlü bir gelecek güçlü bir Karacasu için çalışmalarımıza kesintisiz olarak devam ediyoruz. Her biri bilinçli ne istediğini bilen muhtarlarımızla 5 yıldır uyum içinde çalışıp bir aile olduk. İlçemizi daha güzel yarınlara taşımak için el birliği ile çalışma gayreti içinde olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Büyükyapıcı ile birlikte çalışıyor olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden muhtarlar, her zaman yanında olduklarını belirterek yerel seçimde başarılar diledi.

Kaynak: GÜLAY ÖZTEKİN