(SİMGE ATA) MHP'li Haluk Alıcık'ın, büyükşehir belediyesinin hizmetlerini görmezden geldiğini kaydeden Çerçioğlu, iki projenin müjdesini verdi.
Millet İttifakının Nazilli Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı için Nazilli'ye gelen Özlem Çerçioğlu ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır'ı; Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ve yüzlerce partili karşıladı.
"İKTİDAR HALKI UYUTUYOR"
Açılışta konuşan CHP İl Başkanı Ali Çankır, "Nazilli'nin evlatlarını iktidara getirmeye hazır mısınız?" diye seslendi seçmene.
Çerçioğlu ve Özcan ile Nazilli'nin çehresinin değiştireceğini kaydeden Çankır, "Seçimlere 45 gün var. Dur durak bilmeden çalışıyoruz. Gördüklerimiz hiç iç açıcı değil. Çiftçi yorgun. Milletin sofrasında yangın var. 'İMF'ye borç veriyorum' diye halkı uyutan iktidar bankaları sattı. Halkımız tanzim satış diye sebze kuyruklarına sokuldu.Özlem Çerçioğlu'nun üretim politikalarıyla yeniden halkı ekonomik refaha kavuşturacağız" dedi.
"NAZİLLİ MİLLET İTTİFAKIYLA DEĞİŞECEK"
Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, yola inanarak çıktığını ve kazanacaklarını vurguladı. "Hedefe sizle birlikte varacağız" diyen Özcan, her mahalleye eşit ve adil bir şekilde hizmet edeceklerini ifade etti. Şehrin hizmet konusunda tıkandığını belirten Özcan, "Uzun çarşıdan başlayarak, şehrin alt yapısını değiştireceğiz. Özlem başkan şimdiye dek kısıtlandı. Biz hiçbir engel koymadan birlikte çalışacağız" ifadelerini kullandı.
ÇERÇİOĞLU'NDAN NAZİLLİ'YE MÜJDE
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da 5 yılda 74 milyonluk yatırım yaptıklarını ancak bunun bazı kesimler tarafından bilinmek istenmediğini vurguladı. "Sizler biliyorsunuz ya ben bilmeyenlere hatırlatıyorum" sözleriyle mevcut Belediye yönetimine ithafta bulunan Çerçioğlu, Nazilli için 2 de müjde verdi: "İstasyon meydanına yer altı otoparkı yapacağız. Bunun müjdesini buradan vermiş olalım. Bir de Çevre Yolunu yapacağız. Kamulaştırma işlemlerine başladık bile."
Çerçioğlu konuşmasının ardından İYİ Partili Kürşat Engin Özcan için seçmenden destek sözü aldı. Protokol üyeleri millet İttifakının Nazilli Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

whatsapp-image-2019-02-14-at-16-12-02-1.jpegwhatsapp-image-2019-02-14-at-16-12-02.jpegwhatsapp-image-2019-02-14-at-16-12-03.jpegwhatsapp-image-2019-02-14-at-16-12-04.jpeg

Kaynak: SİMGE ATA