Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ün, Sultanhisar’a yapacağı ziyareti partililerine SMS mesajıyla duyurması, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya’nın sert tepkisine neden oldu. Bülbül’ün geride kalan yerel seçimlerde ilçede bir gün dahi çalışmalara katılmadığını belirten Yıldırımkaya, seçim döneminde Cumhur İttifakı adayı ile ortak hareket ettiğini belirttiği CHP Sultanhisar İlçe Başkanı Davut Yavuz ile ilçede pazar ziyaretinde bulunacak olmasına da sert sözlerle yüklendi. 

CHP’li Karakoz emeklilerin talebini meclise taşıdı CHP’li Karakoz emeklilerin talebini meclise taşıdı

Whatsapp Image 2024 07 05 At 10.53.22 (1)
“ONUR MADALYASI MI TAKMAYA GELDİ?”
Yıldırımkaya, Sultanhisar ve Aydın’daki siyasi kulislerde de büyük dikkat uyandıran açıklamasında, “31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayı ile ortak hareket eden ve bu olayı bilmesine rağmen gerekeni yapmayan sözde CHP Disiplin Kurulu Üyesi olan Süleyman Bülbül’ün bugün yapacak olduğu Sultanhisar ziyaretini şahsıma gelen sms ile öğrenmiş bulunmaktayız. Şimdi kendisine soruyorum; 31 Mart yerel seçimlerinde bir gün dahi ilçemize seçim çalışmaları için gelmeyen vatandaşımıza halini durumunu sormayan şahsiyet yaklaşık 100 gün sonra CHP İlçe Başkanı Davut Yavuz ve bazı yönetim kurulu üyelerine aleyhimizde ki özverili çalışmalarından dolayı onur madalyası mı takmaya geldi?” diye konuştu.  

Whatsapp Image 2024 07 05 At 10.53.22
“NASIL PAZAR ESNAFINI ZİYARETE ÇIKACAKSINIZ”
CHP’li Yavuz’un seçim döneminde aleyhlerinde çalıştığına vurgu yapan Yıldırımkaya, “Ayrıca çok merak ediyorum parti aleyhine her türlü çalışmayı yapan şahsiyetlerle utanmadan nasıl pazar esnafını ziyarete çıkacaksınız. Ziyaret edeceğiniz her esnaf her vatandaş seçim sürecinde Davut Yavuz'un ilçemizde ve mahallelerimiz de aleyhte nasıl çalıştığını bizlerden daha iyi biliyor. Hal böyleyken esnafın vatandaşın yüzüne nasıl bakacaksınız pes doğrusu. Yazıklar olsun. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Murat Tan