Aydın Valisi Canbolat, Valilik Toplantı Salonu’nda ildeki siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Bilgilendirme Toplantısı’ düzenledi. Toplantıya CHP Aydın İl Örgütü ile İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı’ndan hiç kimsenin katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Aydın'da sağlıkçılardan '15 Temmuz' mesaisi Aydın'da sağlıkçılardan '15 Temmuz' mesaisi

Whatsapp Image 2024 07 11 At 14.16.02

Vali Canbolat başkanlığındaki toplantıya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, Aydın Sanayi Odası Başkanı Gökhan Maraş, Aydın Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur, Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, Aydın Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Muhammet Ali Künkcü, MHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Hanay, Saadet Partisi Aydın İl Başkanı Fatih Karahan, Aydın Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ASTO) Yürütme Kurulu Başkanı Mücahit Çalışkan ile Aydın Valiliği Özel Kalem Müdür Şevket Urhan katıldı.

KOLTUKLAR BOŞ KALDI 

Toplantıya MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ın mazereti nedeniyle İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Hanay’ın katılım sağladığı gözlemlenirken, gözler CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı ile İYİ Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk’ü aradı. Her iki başkanın yerine herhangi bir temsilcinin katılmamasının dikkat çekici bulunduğu toplantıda, CHP ile İYİ Parti için ayrılan koltukların boş kalmasıysa objektife yansıdı.

Muhabir: Murat Tan