Çerçioğlu’ndan dikkat çeken bayram mesajı Çerçioğlu’ndan dikkat çeken bayram mesajı

20 yıl sonra ilk defa Nazilli Belediyesi’ni kazanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde seçim sonrası dalgalanmalar başladı. Eski İlçe Başkanı Naim Atmaca ve bir kişinin daha Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik tarafından belediye iştiraki olan NAZBEL’e yönetim kurulu üyesi olarak atanması gündemde yerini korurken, bir patlak da ilçe başkanlığından geldi.

İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Geçtiğimiz yerel seçimler öncesi göreve gelen genç, dinamik ilçe başkanı Sema Aslıhan Ökmen, görevinden istifa ettiğini duyurdu. İstifasını sosyal medya hesabından duyuran Ökmen, “Nazilli İlçe Başkanı olarak her daim bizleri zafere taşıyan yoldaki yol arkadaşlarımıza karşı sorumluluk bilincini korumaya çalıştım ve bu konuda hep çaba gösterdim. Aldığımız sorumluluk gereği liyakata, adalete ve bu yoldaki tüm değerlere inandım. Bu değerlere inanmış gibi yapan, kişisel çıkarlarını partimizin önüne koyan, tavır ve üslup anlamında dili kavga, tehdit ve iftiradan eksik olmayan kimseye eyvallah etmedim, etmeyeceğim de. Partimizin bayrağını, saygısı, efendiliği, üslubu, tavrı ve kişiliği ile temsil edecek kişilerin en üst noktaya taşıyacağına olan inancımı bir kez daha belirtmek istiyorum. Bugün itibari ile Nazilli İlçe Başkanlığı görevimden istifa ettiğimi belirtiyorum." açıklamalarında bulundu. Ökmen’in istifasındaki arka planın nedeni henüz öğrenilemezken, tehditlere boyun eğmeyeceği açıklamalarının adresi ise şimdiden merak konusu oldu.

whatsapp-image-2024-05-17-at-15-20-29.jpeg

ÖZÜR DİLEDİ

Partisinin milletvekilleri başta olmak üzere il ve ilçe örgütüne teşekkür eden Ökmen, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti olan Cumhuriyetimiz ve Cumhuriyet Halk Parti'mizin izinde tüm gücümle koşmaya, çalışmaya devam edeceğimi beyan ediyorum. Hatalarımız ve eksiklerimiz oldu ise özür diliyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi