(GÜLAY ÖZTEKİN) Mahalle ziyaretlerinde bulunup broşür dağıtan CHP'li kadınlar, Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu ve Karacasu Belediye Başkan Adayı Mustafa Büyükyapıcı’ya destek istedi.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir ve beraberindeki il ve ilçe örgütü partili kadınlar, seçim çalışmasını Karacasu’da sürdürdü. Ataköy, Çamköy ve merkez mahallelerinde sokak sokak, ev ev gezip çalınmadık kapı bırakmayan kadınlar, broşür dağıtarak Büyükşehir'de Özlem Çerçioğlu, Karacasu'da Millet İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı Mustafa Büyükyapıcı için oy istedi. Gördükleri ilgi ve alakadan memnun ayrılan kadınlar, “Adaylarımıza da vatandaşlarımıza da güveniyoruz” dedi.

1 NİSAN’DA DEMOKRASİ ATEŞ YAKACAĞIZ
İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, “Bütün ilçelerde CHP ve İYİ Parti olarak başarılı olacağımızı inanıyoruz. Adaylarımıza da vatandaşlarımıza da güveniyoruz. İttifak ortağımız İYİ Parti'yle birlikte seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Allah’ın izniyle bu seçimde de Büyükşehir Belediyemizi büyük bir oy farkıyla kazanacağız. Yerelde de İYİ Partili 5 adayımızla birlikte 17 ilçenin 17’sini de almak için çalışıyoruz. Mart’ın sonu bahar olacak. 1 Nisan’da demokrasi ateşi yakacağız” diyerek iddialı konuştu.

“VATANDAŞLARIMIZ BİZİ BAĞRINA BASIYOR”
Her zaman halkın içinde halkla birlikte olduklarının da altını çizen Özdemir, “24 Haziran seçimlerinden bu yana alanlardaydık zaten. Girmediğimiz ev, çalmadığımız kapı kalmaksızın çalışıyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşların sevgisi, teveccühü ve ilgisiyle karşılaşıyoruz. Vatandaşlarımız bizi bağrına basıyor. Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyelerimizin hizmetleri ile vatandaşlarımıza her zaman dokunuyoruz. Vatandaşlarımızın desteğine, güvenine layık olmak için çalışıyoruz” dedi.


Kaynak: GÜLAY ÖZTEKİN