(ABDURRAHMAN FIRAT) Hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Tezcan, desteklerinden dolayı Aydın halkına teşekkür ederek, “Bu seçimlerde bizim yüzümüzü güldürdüler. Bu güne kadar Aydın’da belediye başkanlarımız verdikleri hizmetlerin karşılığını vatandaşlar sandıkta gösterdiler vefalı bir şekilde. Bütün belediye başkan adaylarımıza sahip çıkmak için azami çaba gösterdiler. Efeler Belediyesinde bundan sonraki dönem için çok huzurluyuz ve rahatız çünkü Efeler tecrübeli bir ele emanet edildi. Fatih Atay bizim hem siyaset büyüğümüz hem abimiz. Daha önce uzun yıllar partimizde merkez yönetim kurul üyeliği yaptı. Aydın’da il başkanlığı, milletvekilliği yaptı. Siyasetin zor zamanlarını da iyi bilir, iyi zamanlarını da iyi bilir. Kazanmayı ve kaybetmenin yaşandığı dönemleri de bilir. O yüzden bu gün Efeler Belediye Başkanı olarak oturduğu koltuğa hakkını vereceğinden hiç şüphe duymuyoruz. Hem burada Millet İttifakının adayı olarak kendisine gösterilen güvene layık olacak hem Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanı olarak kendisine gösterilen güvene layık olacak. Ayrıca Aydın halkının evladı olarak bu güne kadar Aydın’da verdiği hizmetleri daha da katlayarak elinde daha geniş yetki ve imkanlar olacak şekilde hizmetlerine devam edecek. Dediğim gibi gözümüz arkada değil” diye konuştu
Fatih Atay’la birlikte Efeler’de büyük bir değişimin olacağını belirten Milletvekili Süleyman Bülbül, "Girişte de belli oldu. Halkımızdan büyük bir destek var Fatih Başkanımıza. Efeler önümüzdeki günlerde o değişimi yaşayacak ve Fatih Başkanımla güzel yerlere gelecek. İnanıyorum Efeler bir marka olacak. Aydın’da bir marka olacak. En büyük ilçemiz Efelerin artık bir marka olma zamanı geldi geçiyor” dedi.
VERDİĞİMİZ SÖZLERİ BİR BİR YERİNE GETİRECEĞİZ
Milletvekillerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Efeler Belediye Başkanı Atay, “Her zaman sizin bu sıcak ilginizi ve güveninize layık olmak için çalışacağız. Bu konudaki desteklerinizin de hiçbir zaman eksilmeyeceği konusunda da güvencemiz tam. Bizler, seçimlerde verdiğimiz sözleri bir an önce yerine getirmek için inanın ki 14 saatten fazla bir çalışma performansı içerisindeyiz. Burası biraz kötü yönetilmiş. Bunu düzeltmek için çaba sarf ediyoruz. Bazı her şeyi zaptırap altına almak için bir çaba içindeyiz. Söz verdiğimiz ilk başta kadınlarımız için kreş yapacaktık. Onlar için altı yer bulduk. O altı yerden üçünü önümüzdeki bayramdan sonra temellerini atacağız. O temelleri çünkü bir an önce bitirip kadınlarımızı daha rahat daha huzurlu iş yapabilmelerini, emeklerinin karşılığında çocuklarını bırakabilecekleri yerlerde sorunlar yaşamayacakları bir dünya, Efeler bırakmak istiyoruz. Bunu da gerçekleştireceğiz. Çocukların iyi bir eğitim alması için bütün alt yapıyı gerçekleştirmeye çalışacağız. Parklar yapacağız” diye konuştu.
Önümüzdeki günlerde kendisine hediye edilen bisikletle işe geleceğini de sözlerine ekleyen Atay, bir sonraki belediye meclisinde bazı ekonomik konularda kamuoyunu aydınlatacağını söyledi.

chpli-milletvekillerinden-ataya-hayirli-olsun-ziyareti-104047-230f33b709d009db74989bd47ec2011e.jpgchpli-milletvekillerinden-ataya-hayirli-olsun-ziyareti-104047-bbeba4d7da554ac501ba7c3b3d2d0fd3.jpg

Kaynak: ABDURRAHMAN FIRAT