Aydın Hedef Gazetesi Muhabiri Murat Tan'ın haberine göre, CHP Genel Başkanı Özel’in çağrısıyla tüm ülke genelinde gerçekleşen eylem kapsamında, CHP Aydın İl Örgütü binası ile ilçe binalarının ışıkları da saat 21:00’de açılıp kapatıldı. CHP Aydın İl Örgütü’nden ışıklı eyleme ilişkin yapılan açıklamada, emekçinin ve emeklinin hakkını alacağı bir Türkiye’nin hep birlikte inşa edeceği vurgulandı.

Whatsapp Image 2024 07 10 At 10.50.15

AK Partili Sarıbaş'tan sanayi ziyareti: 'İzmir bombası' yaptı AK Partili Sarıbaş'tan sanayi ziyareti: 'İzmir bombası' yaptı

“YARINLARIMIZI GERİ KAZANACAĞIZ”

CHP Aydın İl Örgütü’nden, hayallerin, umutların yeniden yeşereceği ve hep birlikte yeniden ayağa kalkılacağına olan inancın paylaşıldığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel'in ‘Ayağa Kalk Türkiye’ çağrısıyla ülkemiz genelinde saat 21:00'da yapılan ışık açma ve kapama eylemine Aydın İl Başkanımız Hikmet Saatçı, Aydın İl Başkanlığımızdan katılım sağladı. Ülkemizin her köşesindeki her bir vatandaşımızın hayallerini hedef olarak koyacak bir anlayış ile yarınlarımızı geri kazanacak; işçinin, emekçinin ve emeklinin hakkını alacağı bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Whatsapp Image 2024 07 10 At 10.50.14 (1)Whatsapp Image 2024 07 10 At 10.50.14

Muhabir: Murat Tan