Cumhur İttifakı fark yaratacak

Cumhur İttifakı fark yaratacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve 26. Dönem MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, Aydın’da Cumhur İttifakı çatısı altında MHP’ye bırakılan 7 ilçede de partisinin zafer kazanacağını söyledi. 

A+A-

(MURAT TAN) Aydın Hedef Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu, Aydın’da teşkilatların güçlü, donanımlı ve dirayetli kadrolardan oluştuğunu söyleyerek, “Ocaklarımız halihazırda kurulum aşamasında ve teşkilatlarımızla uyum içinde yeniden yapılanıyor. Aydın’da Teşkilatlarımız ve Ülkü Ocaklarımız, Yerel Seçimlerde Cumhur İttifakı’na sahada da güç verecek ve Allah’ın izniyle seçimlerde zafer kazanan taraf biz olacağız” diye konuştu. 

“AYDIN’DA KAZANACAĞIMIZA EMİNİZ” 

Aydın’da Cumhur İttifakı çatısı altında MHP teşkilatları ve adaylarının, AK Parti teşkilat ve adaylarıyla çok iyi bir sinerji ve uzlaşı içinde olduklarını vurgulayarak, birlikte seçim çalışmalarını yürütme anlamında da sağduyuyla hareket etmelerinin memnuniyet verici olduğunu kaydeden Depboylu, “Cumhur İttifakı Aydın’da fark yaratacaktır. Belediye meclis üyeleri listeleri de ortak olarak uzlaşı içinde oluşturuldu. Aydın ölçeğinde Cumhur İttifakı çatısı altında 7 ilçemizde seçimlere kendi adaylarımızla giriyoruz. 7 ilçemizde de birbirinden değerli adaylarımız var. Ben her adayımızın bu seçimlerden başarıyla çıkacağına canı yürekten inanıyorum. Genel Başkanımız ve Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi de bu anlamda Aydın’ı çok önemsiyor. Cumhur İttifakı’nın Aydın’da kazanacağına eminiz. Aydın Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Cumhur İttifakı’nın tüm belediye başkanlarının seçimden başarılı bir sonuçla çıkacağına inanıyorum. Cumhur İttifakı’nı temsilen seçime katılan her adayı Aydın’daki teşkilatlarımız, Yenikapı ruhuyla, içtenlikle ve samimiyetle destekleyecektir” dedi. 

“ADAYLARIN TAMAMININ PROGRAMLARINA KATILACAĞIM”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin mimarı olan MHP’nin 31 Mart yerel seçimleri için kampanya sloganının, “Beka için milli karar, cumhur için istikrar” olduğunu hatırlatan Depboylu, “Bu seçimler, ülkemiz ve milletimiz açısından çok önemlidir. Genel Başkanımız ve Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin de söylediği gibi, ‘Yerel seçimde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin meşruiyetini tartıştırmayacak bir sonucun elde edilmesi lazımdır’ Bu seçimlerden sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kurumsal yapısı daha da zemine oturacaktır. Bunun için tüm yurt çapında olduğu gibi Aydın’da da Cumhur İttifakı’nın seçimleri kazanmasının önemi ortadadır. Aydın’da da Teşkilatlarımız ve Ocaklarımız  bu şuur ve azimle Cumhur İttifakı’nın kazanması için sahada canla başla çalışmalarını sürdürüyor. Ben de Genel Başkanımızın programını da dikkate alarak, her fırsatta Aydın’a geleceğim. Seçim çalışmaları boyunca Cumhur İttifakı’nın adaylarının tamamının yanında programlara katılarak kendilerine destek olacağım” diye konuştu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.