İddiaya göre eşinin ailesiyle anlaşmazlık yaşayan Özcan A, sabah saatlerinde kayınpederi Şükrü Aysu (53) ile kayınvalidesi Adile Aysu'yu (52) Kayaköy Mahallesi'ndeki evlerinde tabancayla vurarak öldürdü. Sonrasında Özcan A., bir villada havuz temizliği yapan Muhammet Akbaba'ya da tabancayla ateş etti. 

A W236461 06
  
3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
Silah seslerinin ardından vatandaşlar tarafından 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri evde yaptıkları ilk incelemede, Şükrü Aysu ve Adile Aysu'nun olay yerinde yaşamını yitirdiklerini belirledi. Havuz temizliği yapan ve ağır yaralı olarak hastaneye sevk edilen Muhammet Akbaba da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Akıllara durgunluk veren olay! Domuz sandığı komşusunu öldürdü! Akıllara durgunluk veren olay! Domuz sandığı komşusunu öldürdü!

A W236461 01
  
2 KİŞİYİ DE YARALADI!
Kayınpederi, kayınvalidesi ve Muhammet Akbaba'yı vuran şüpheli Özcan A'nın başka bir villada ise isimleri henüz tespit edilemeyen iki kişiyi yaraladığı, yaralıların Fethiye'deki sağlık kurumlarında tedavilerinin sürdüğü kaydedildi. 

A W236461 02
  
HER YERDE ARANIYOR
Şüpheli Özcan A'nın olay sonrası kaçtığı araç, ormanlık alanda terk edilmiş vaziyette bulundu. Şüphelinin yakalanması için jandarma ve emniyet güçleri bölgede arama çalışmasını sürdürüyor.

A W236461 03A W236461 04A W236461 05

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI