Germencik esnafının yüzü gülecek

Germencik esnafının yüzü gülecek

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e tebrik ziyaretinde bulundu.

A+A-

(MURAT TAN)  Ziyarette karşılık fikir alışverişlerinde bulunan Çetindoğan ile Öndeş, yeni dönemde esnafın yüzünü güldürecek ortak projeler geliştirilmesi konusunda da el sıkıştı. 

Aydın’da göreve yeni seçilen belediye başkanlarına tebrik ziyaretlerini sürdüren AYESOB Başkanı Çetindoğan ile AYESOB Başkan Yardımcısı ve Aydın Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi, Germencik Belediye Başkanı Öndeş’i makamında ziyaret ederek görevinden başarılar diledi. 

Germencik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ayhan Oğuz’un da hazır bulunduğu ziyarette yeni dönemde Germencik’te esnafı rahatlatacak projelere imza atılacağına inançlarının tam olduğunu söyleyen AYESOB Başkanı Çetindoğan, ortak projeler geliştirilmesi ve türlü işbirlikleri hususunda göreve hazır olduklarını söyledi. AYESOB Başkanı Çetindoğan’a ziyaretinden ötürü teşekkür eden Germencik Belediye Başkanı Öndeş, Germencik esnaflarının daima yanlarında olduğunu kaydederek, “Yaptığımız projelerde, esnafımızın önceliklerini de göz önünde bulundurarak kazançlarını göz ardı etmeden daha da kalkınmaları için öncü bir rol üstleneceğiz” dedi.

“DAİMA KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞLERİNDE BULUNACAĞIZ” 

1 Haftadır göreve yeniden seçilen mevcut ve yeni belediye başkanlarını ziyaret ettiklerini söyleyen AYESOB Başkanı Çetindoğan, gerçekleşen ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Biz 81 oda 52 bin üyemizle seçilen belediye başkanımız hangi partiden olursa olsun bizim beraber çalışacağımız belediye başkanımızdır. Germencik Belediye Başkanımız Fuat Öndeş’i de tebrik ediyoruz. Kendileriyle 7/24 esnafla ilgili ne tür kararlar alınması, nasıl bir işbirliği yapılması gerekiyorsa daima karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunacağız. Diliyorum ki Germencik’te güzel işler yapılacaktır. Biz yasal çerçevede elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Allah yolunu açık etsin. İnşallah 5 yıllık süreçte küçük esnafımızı rahatlatacak projelere imza atılması konusunda da kendisinin gerekli hassasiyeti gösterecektir. Buna da canı yürekten inanıyoruz” dedi. 

“MAKAMIMIZ KAVGA DEĞİL HİZMET MAKAMIDIR” 

AYESOB Başkanı Çetindoğan ve beraberindeki heyete gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü teşekkür eden Germencik Belediye Başkanı Öndeş, “AYESOB Başkanımızı temsil ettikleri kurum gereği sorumluluğunu üstlendikleri meslek gruplarına karşı esnafa dönük belediyelerce yapılacak iş ve icraatlar doğrudan ilgilendiriyor. Esnafımızın önceliklerini ve kazançlarını göz ardı etmeden şehir planlaması ve hizmetlerde gereken hassasiyeti göstereceğiz. Nitekim Germencik adına da buna başladık. Yaptığımız her projede tek taraflı değil diğer tarafların da kazançlı çıkmalarını ön planda tutuyoruz. Vatandaşların huzuru, ekonomisi ve sonrasında lüksünün sağlanması noktasında önceliklerimizi koyduk ve bu bağlamda esnafımızın da yüzünü daha da güldürmek için de üzerimize düşeni yapmaktan geri durmayacağız. Makamımız kavga değil hizmet etme makamıdır. Bize vatandaşlarımızın teveccühleriyle verilen bu görevi en iyi şekilde mahcup olmadan yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.  

Yapılan konuşmaların ardından AYESOB Başkanı Çetindoğan, Germencik Belediye Başkanı Öndeş’e Ahi Evran’ın minyatür heykelini takdim etti. Hediyeden ve ziyaretten ötürü Çetindoğan’a teşekkür eden Öndeş, kapılarının esnaflara ardına kadar açık olduğunu sözlerine ekleyerek daima işbirliği halinde olacaklarını kaydetti.

germencik-esnafinin-yuzu-gulecek-108237-4953c3a946d298ea80fc3db59de40484.jpggermencik-esnafinin-yuzu-gulecek-108237-dea2f9eb3f06d64d4f994ba17d2823c1.jpggermencik-esnafinin-yuzu-gulecek-108237-f2e8b3d7bf540fecc69b95b1bded4a48.jpg
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.